Головний спеціаліст відділу економіки, фінансів та тендерних закупівель - Киев - вакансия 233378


Дата: 20.02.2017

Город: Киев

Сфера деятельности: Закупки, снабжение

Зарплата: 3800 грн / месяц

Текст вакансии:

Вимоги:
Освіта: ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра відповідного професійного спрямування («Фінанси», «Економіка підприємства», «Облік і аудит» та інші).
Досвід роботи: не потребує.
Володіння державною мовою: вільно.
Знання законодавства: Конституція України, Закони України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних».
Професійні чи технічні знання: Бюджетний кодекс України, Порядок казначейського обслуговування місцевих бюджетів, постанови, розпорядження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, акти Президента України, постанови, накази і розпорядження Міністерства соціальної політики України, правила, положення, інструкції, накази директора департаменту необхідні для виконання посадових обов'язків.
Особистісні якості: відповідальність, системність і самостійність в роботі, уважність до деталей, наполегливість, вміння працювати в стресових ситуаціях.
 
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає до конкурсної комісії такі документи:
- Копію паспорта громадянина України.
- Письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
- Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (до заяви додаються копії реєстраційного номеру облікової картки платника податків та трудової книжки) або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
- Копію (копії) документа (документів) про освіту.
- Заповнену особову картку державного службовця, затверджену наказом Національного агентства України з питань державної служби від 05 серпня 2016 року № 156.
- Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за допомогою електронного цифрового підпису).
Документи приймаються з дня оприлюднення оголошення про конкурс по 22 лютого 2017 року до 14.00 години.
Дата, час і місце проведення конкурсу: 24 лютого 2017 року о 10 год. 00 хв., м. Київ, вул. Мельникова, 40, кабінет 311.
 
Посадові обов'язки:
Забезпечує виконання покладених на відділ завдань щодо участі в реалізації державної політики в сфері управління та в межах закріплених за відділом показників з питань, що належать до його компетенції.
Складає місячні, квартальні та річні звіти і звітується перед Міністерством соціальної політики України по бюджетним програмам, пов'язаним з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, захистом населення від їх впливу та соціальних питань.
Готує лімітні довідки та довідки про зміни до кошторисів бюджетних програм, пов'язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, захистом населення від їх впливу та соціальних питань.
Здійснює розподіл коштів на виплату пільг та компенсацій за бюджетними програмами, пов'язаним з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, захистом населення від їх впливу та соціальних питань.
Здійснює перерозподіл коштів по потребі, поданій управліннями соціального захисту населення райдержадміністрацій області за бюджетними програмами Міністерства соціальної політики України, пов'язаним з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, захистом населення від їх впливу та соціальних питань.
Готує та подає інформацію за листами Міністерства соціальної політики України та інших керуючих органів.
Забезпечує виконання доручень керівництва з питань, що стосуються його компетенції.
Умови роботи: пн. - пт. з 09.00 по 18.00.
 

Контактные данные:

Эта вакансия перенесена в архив и доступна только в информационных целяхЕсли вы квалифицированный специалист, владеющий английским языком, рекомендуем вам зарегистрироваться и разместить резюме на глобальном портале по поиску работы Empleos.io. Зарегистрироваться можно по этой ссылке. Прочитать подробнее о портале можно здесь.

Похожие вакансии