Преподаватель - Одесса, Одесская область - резюме 2916


Драголюбова Елена Валерьевна

Дата: 22.07.2018

Город: Одесса, Одесская область

Сфера деятельности: Образование и наука

Тип занятости: Постоянная

Опыт работы (лет): 8

Образование: Высшее

Текст резюме:

Освіта:
- 2004-2008 рр.- «Інститут культури і мистецтв» Луганський національний університет ім. Т. Г. Шевченка (за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр мистецтва, художник з кераміки).
- 2008-2009 рр. – «Інститут післядипломної освіти» Луганський національний університет ім. Т. Г. Шевченка (за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, викладач фахових дисциплін).
- 2016-2018рр. «Навчально-науковий інститут публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти» Луганський національний університет ім. Т. Г. Шевченка за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр (Менеджмент «Управління навчальним закладом).
Професійна діяльність:
- З 2008 року та до сьогодні працюю у КУ «Кремінська РДХШ» на посаді викладача живопису, рисунку, композиції та скульптури .
- З 2009 року по вересень 2017 року у КУ «Кремінська РДХШ» займала посаду заступника директора з навчально-виховної роботи.
- З 2015 року працюю у «Коледж Луганської державної академії культури і мистецтв» на посаді викладача історії мистецтв, педагогічної практики, методики.
Особисті якості: - цілеспрямованість, відповідальність, енергійність, пунктуальність, організаторські здібності, швидко засвоюю нову інформацію, вмію працювати у команді.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные резюме, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Похожие резюме