Data Scientist - Киев - вакансия 868823

ООО ADMIXER Advertising

Дата: 12.01.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Программисты, ИТ, телеком

Текст вакансии:

Ми - MixDigital! Експертна агенція комплексних Media і Performance розміщень.
Ми частина найкрутішої, технологічної, динамічної міжнародної команди — AdMixer; Ми цінуємо кожного, хто став частиною нашої команди; Серед наших клієнтів найбільші e-commerce проєкти, а також локальні та інтернаціональні бренди в Україні і за кордоном; Ми Google Premier Partner та Facebook Marketing Partner; Увійшли в ТОП 3 агенцій України за рейтингом IAB Ukraine у категоріях: Media, Performance, Data&Analytics; За підсумками Effie Awards Ukraine 2020 — одні з найефективніших медійних агентств України. Наш кейс взяв взяли золото у категорії Topical Marketing (Current Events), та бронзу в категорії Бізнес-виклик.
Зараз у нас є вакантна посада - Data Scientist.Ти можеш на неї претендувати, якщо:
У тебе є досвід роботи в Web-аналітиці від 2-х років; Знаєш теорію ймовірності та математичну статистику; У тебе висока експертиза роботи з основними інструментами Web-аналітики: Google Analytics, Tag Manager, BigQuery, Power BI та іншими; Є базові знання програмування (R, Python, Javascript), SEO та принципів UI/UX; Знаєш та розумієш принципи роботи основних programmatic інструментів: Google Ads, Google Marketing Platform, Facebook Ads та інших; У тебе високі знання технологій і принципів інтернет-маркетингу. Ти розумієш базові закони класичного маркетингу і реклами; Вмієш знаходити закономірності та продумувати алгоритми, працювати з великим об’ємом даних, використовувати статистичні методи для оцінки ефективності роботи. У тебе є здібності формувати і перевіряти гіпотези; Ти знаєш основи продажу і що таке: сегментація, цільовий ринок, воронка та етапи продажів, лідогенерація, конверсія.
Буде чудово, якщо ти:
Розумієш принципи машинного і глибинного навчання; Маєш сертифікати Google Ads по: основам реклами, пошуковій, медійній, торговій, мобільній та відео рекламі; У тебе є сертифікати по основам інтернет-маркетингу Digital Workshop та Google Analytics; Пройшов навчання по Google Marketing Platform в Academy for Ads.
Що входить в обов'язки:
Налаштування сервісів для відправки, прийому і аналізу даних (Google Analytics, Tag Manager, BigQuery, Power BI, Google Data Studio); Налаштування автоматизованої звітності; Моніторинг поведінки користувача на сайті клієнта; Аналіз і рекомендації щодо оптимізації рекламних кампаній на основі даних Web-аналітики; Впровадження додаткових інструментів для аналізу; Написання скриптів для оптимізації роботи всередині відділу; Контроль всіх трендів і активна позиція щодо впровадження нових інструментів і можливостей Web-аналітики для досягнення цілей клієнта; Участь в описі всіх доступних інструментів Web аналізу, їх можливостей і специфіки роботи, для побудови знання у колег, подальшого надання якісних і повних послуг клієнту; Підготовка навчальних матеріалів для тренінгів і проведення їх всередині агентства; Консультування по роботі інструментів Web-аналітики; Проактивна позиція щодо розвитку відділу.
Що ми пропонуємо:
Можливість працювати з кращими експертами діджитал ринку; Умови, в яких ти з легкістю зможеш реалізувати свій потенціал; Постійне навчання і розвиток: внутрішні тренінги, воркшопи, лекції від зовнішніх тренерів, індивідуальний план розвитку, який відповідає твоїм цілям та цілям компанії, а також можливість брати участь в профільних конференціях; Конкурентну і своєчасну зарплату, яка відповідає твоїм знанням і досвіду; Комфортний та сучасний офіс за 10 хвилин від ст. м. Лук’янівська, а також можливість дистанційної роботи; Комфортний графік роботи з пн.-пт з 10:00 до 19:00. Також ми відкриті до обговорення графіку роботи, який буде зручним для тебе; Офіційне працевлаштування; Соціальний пакет: медичне страхування, оплачувана відпустка (28 календарних днів), лікарняний; Амбіційні цілі компанії і твоя участь у стратегічному розвитку бізнесу.
Ми всі працюємо над однією ціллю і одна з ключових задач - персональний розвиток кожного! Якщо ти розумієш, що вакансія складена для тебе, надсилай CV або телефонуй за вказаними контактами.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!