DevOps Engineer - Киев - вакансия 896108

Укрэнерго

Дата: 23.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Программисты, ИТ, телеком

Текст вакансии:

Національна енергетична компанія «Укренерго» запрошує прийняти участь в конкурсі на заміщення вакантної посади DevOps Engineer. Ми пропонуємо стати частиною великої енергетичної компанії, яка дає можливість для професійного, особистого розвитку та долучитись до складних, масштабних та різноманітних проектів. Основні задачі:
адміністрування та налаштування серверів, усунення неполадок; ведення документації для серверів і систем; пошук і управління новими технологіями для збільшення продуктивності; розробка власних скриптів автоматизації; рішення проблем з продуктивністю систем; тонка настройка і підтримка роботи: - Web-серверів - баз даних- кластерів- інструментів моніторингу - оптимізації конфігурацій - репозиторіїв коду - систем бекапу; здійснення супроводу програмного забезпечення на всіх етапах життєвого циклу; забезпечення безперебійної роботи інформаційних систем.
Основні вимоги:
вища освіта; досвід роботи від 2 років; знання Ansible, Docker, Jenkins; досвід впровадження CI / CD; досвід роботи з Linux Server (Ubuntu, Centos, etc); знання базових мережевих технологій, TCP / IP-мереж, switches / routers / firewalls принципів маршрутизації; розуміння HTTP / HTTPS протоколів, DNS, VPN, SMTP / POP3 / IMAP; знання GIT і git сервісів: Gitlab, Github, Bitbucket досвід масштабування продуктивності Web додатків; досвід розгортання і адміністрування систем моніторингу; досвід роботи з високонавантаженими системами, підтримка великої серверної інфраструктури; знання bash або будь-якої скриптової мови (python, php, perl); навички моніторингу роботи серверів (zabbix + grafana); адміністрування високонавантажених SQL серверів, знання базового SQL. системність, високі аналітичні здібності, вміння працювати в умовах багатозадачності, вміння виставляти пріоритети.
Умови праці:
Робота в дружньому і позитивному колективі. Офіційне працевлаштування. Робота в комфортному офісі. Гідна оплата праці за результатами співбесіди. Добровільне медичне страхування. Офіс компанії розташований: м. Київ, вул. С. Петлюри.
Якщо Вас зацікавила дана вакансія, та Ваша кандидатура відповідає вимогам, будь ласка, надсилайте резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати. Стандартний строк розгляду резюме - 14 днів. Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням. У випадку відкриття відповідної вакансії, ми запропонуємо Вам її для розгляду. Дякуємо Вам за увагу до Національної енергетичної компанії «Укренерго»!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!