IT Audit Manager - Киев - вакансия 947048

АО ТАСКОМБАНК

Дата: 04.05.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Программисты, ИТ, телеком

Текст вакансии:

ТАСКОМБАНК — це надійний універсальний комерційний банк з українським капіталом! ТАСКОМБАНК — це 31 рік успішного бізнесу в Україні! ТАСКОМБАНК входить до ТОП 20 банків країни за розміром активів, має бездоганну репутацію, з року в рік продовжує демонструвати зростання і високі стандарти обслуговування. Наші цінності: Чесність, Відкритість, Динаміка, Розвиток, Довгострокові відносини, Сучасні технології. Запрошуємо до команди IT аудитора Служби внутрішнього аудиту.
Досвід та кваліфікація:
практичний досвід роботи адміністрування ІТ систем, розробки ІТ програм, управління ІТ процесами в банках або досвід роботи ІТ-аудитором від 2-х років; знання чинного законодавства України та нормативно-правових акти НБУ, що регламентують діяльність Служби внутрішнього аудиту; знання чинного законодавства України та нормативно-правових актів НБУ, що регламентують основні напрямки діяльності Банку, проведення банківських операцій та питання управління інформаційною безпекою; англійська мова рівень Intermediate; професійна придатність та компетентність, високі аналітичні здібності, стресостійкість та висока працездатність.
Ключові задачі:
проведення планових та позапланових внутрішніх аудиторських перевірок з питань управління інформаційною безпекою, інформаційних систем та технологій, управління операційним та інформаційним ризиками; складання звітів та робочих документів за результатами проведених перевірок; надання висновків та рекомендацій, здійснення оцінки ефективності системи внутрішнього контролю та ступеню ризиків; здійснення ІТ-аналізу, включи збір та аналіз даних, документування доказів, зв'язування інформації з політикою та процедурами, а також оцінка дизайну та застосування ІТ та бізнес-контроля; ідентифікація, оцінка та управління ключовими ІТ-ризиками.
Що ми пропонуємо:
офіційне працевлаштування з першого робочого дня; офіс знаходиться: м. Київ, р-н ст. м. Вокзальна; графік роботи: с 09:00 до 18:00, с ПН-ПТ; соціальні гарантії згідно КЗпП України, у тому числі повністю офіційний дохід, лікарняні і 24+4 днів оплачуваної відпустки; після випробувального терміну сплату 50% полісу медичного страхування (ДМС); можливість реалізувати себе у системній компанії, застосувати набутий досвід та зініціювати зміни, професійне зростання, цікаві проекти, навчання та розвиток; сучасні корпоративні заходи та приємні подарунки.
Маєте бажання приєднатися до нашої професійної та динамічної команди? Тоді, відправляйте своє резюме та вказуйте ваші фінансові очікування!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!