Information Security Specialist (ArcSight) / Спеціаліст з інформаційної безпеки - Киев - вакансия 946415

ISSP

Дата: 02.05.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Программисты, ИТ, телеком

Текст вакансии:

Запрошуємо долучитися до команди ISSP та розглянути вакансію Information Security Specialist. Основний фокус позиції – аналіз ІТ-інфраструктури клієнтів, розробка та реалізація технічних рішень системи моніторингу подій інформаційної безпеки (SIEM ArcSight). НЕОБХІДНІ НАВИЧКИ: Hard Skills
2+ роки досвіду налаштування та експлуатації системи моніторингу подій інформаційної безпеки (ArcSight – переважно, IBM Qradar, Splunk, McAfee). Знання принципів побудови IP мереж, моделі OSI, мережевих протоколів. Знання принципів функціонування та налаштування ОС (Windows, Linux) та СУБД (MSSQL, Oracle та ін.). Знання основ інформаційної безпеки. Досвід парсингу подій (regex) та розробки конекторів до джерел даних. Досвід моніторингу подій ІБ. Досвід написання контенту щодо подій ІБ, кейсам ІБ. Розуміння цілей, задач та внутрішніх бізнес-процесів крупних компаній. Володіння англійською на рівні intermediate та вище для вивчення технічної документації.
Soft Skills
Навички та досвід управління проектами: командна взаємодія, тайм-менеджмент, управління та оптимізація ресурсів, управління ризиками проекту. Аналітичний склад розуму при роботі з великими обсягами інформації, здатність до самостійного прийняття доцільних рішень. Комунікативні навички для ефективної побудови взаємовідносин з представниками клієнта. Орієнтація на результат та прагнення до безперервного покращення якості.
ОСНОВНІ ЗАДАЧІ ТА ОБОВ'ЯЗКИ:
Впровадження та налаштування SIEM ArcSight. Конфігурація і підключення джерел. Моніторинг подій ІБ. Проведення пілотних проектів, складання технічних завдань, технічна підтримка рішень. Оптимізація існуючих процесів і впровадження нових контролів, націлених на забезпечення інформаційної безпеки в IT інфраструктурі замовників. Взаємодія з командою клієнта з проектних питань (погодження, контроль виконання задач, ескалація). Взаємодія з командою по проектним питанням та задачам.
МИ ПРОПОНУЄМО:
Динамічна команда топ-професіоналів, що підтримують ідеї та розвиток. Робота з проектами та компаніями в сфері кібербезпеки по всьому світу. Можливості навчання, професійних сертифікацій та кар'єрного зростання. Конкурентний мотиваційний пакет: заробітна платня + квартальні бонуси. Медичне страхування за результатами випробувального терміну. Командна корпоративна культура та комфортний офіс в БЦ ІРВА (м. Берестейська).Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!