It sales manager - Киев - вакансия 782186

Дата: 27.05.2020

Город: Киев

Сфера деятельности: Продажи и оптовая торговля

Текст вакансии:

«BAKOTECH» - міжнародна група компаній, один з лідерів в сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції, яка представляє професійну «до» та «після» продажну, маркетингову і технічну підтримку для партнерів і кінцевих замовників. Запрошуємо приєднатися до команди молодих, енергійних та самоорганізованих людей, які прагнуть розвиватися. Вимоги:
Досвід ведення переговорів; Досвід роботи в продажах ( ІТ сфера); Розуміння ринку сучасних ІТ технологій; Знання англійської мови на рівні Upper- Intermediate; Хороші навички письма, вміння висловлювати думки коротко і до кінця; Добре знання техніки продажів та різних каналів збуту; Презентаційні навички; Системний підхід до роботи.
Обов'язки:
Зв'язок та переговори з новими клієнтами (розширення існуючих ринків збуту); Підтримка існуючих клієнтів та партнерів; Підготовка пропозицій; Організація розвитку партнерської мережі в технічному та сейловому плані; Виявляти потреби клієнтів, делегувати відповідні задачі на технічні команди; Робочі відрядження з метою розвитку бізнесу.
Компанія пропонує:
Чітку систему виплати бонусів; Кар'єрний ріст; Молодий дружній колектив професіоналів; Відкрите для діалогу керівництво; Підтримка бек офісу та технічних спеціалістів; Навчання (курси, тренінги), здобуття необхідних навичків для вирішення поставлених задач; Сучасний офіс неподалік м. Берестейська; Страхування життя та медичне страхування; Офіційне працевлаштування.Контактные данные:

Эта вакансия перенесена в архив и доступна только в информационных целях

Похожие вакансии