Project manager - Киев - вакансия 868833

АНКОР в Украине

Дата: 12.01.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Производство, рабочие

Зарплата: 29000 грн / месяц

Текст вакансии:

Координатор проектів по впровадженню нових продуктів Основні обов'язки:
Планування та координування необхідних дій, що стосуються запуску та внесення змін до концепту нового продукту, на локальному та глобальному рівні (інші ринки) Підготовка брифінгу до кожного проекту з наданням детальної інформації, чітких інструкцій та встановленням строків для реалізації ініціатив з запуску нового продукту, або внесення змін до поточного продукту Координування роботи та підтримка ефективної комунікації із учасниками проектних груп з різних функціональних підрозділів компанії: відділ розвитку продукту, маркетинг, логістика, закупівлі, виробництво та ін. Відстеження статусу і контроль за виконанням проекту в межах встановленого часу та бюджету Ведення супроводжуючої документації та звітності.
Вимоги до кандидатів: професійні знання та навички:
Вища освіта Досвід ведення проектів у межах міжнародних виробничих компаній – від 2-х років Знання виробничих процесів основних груп продуктів Впевнене знання клієнтського прикладного програмного забезпечення (MS Office) Досвід роботи в EPR системі (напр. QAD, SAP або інші) Вільне володіння англійською мовою Розвинуті навички комунікації на всіх рівнях компанії, високий рівень самоорганізованості та відповідальність, стресостійкість, гнучкість та проактивність.
Основні умови працевлаштування:
Постійне працевлаштування Річна премія (до 120% від окладу за місяць) Медичне страхування та страхування життя Оплата відпусток та лікарняний.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!