SEO-спеціаліст - Киев - вакансия 895686

MOYO

Дата: 22.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Программисты, ИТ, телеком

Текст вакансии:

MOYО - це надійна торговельна мережа, де кожен Клієнт отримує позитивні емоції за рахунок високого рівня обслуговування і принципово нового формату сервісу. Ми впевнені, що успіх будь-якого бізнесу - це співробітники. Компанія створює комфортні умови для формування та розвитку колективу професіоналів - однодумців, що прагнуть до самореалізації і досягнення корпоративних цілей. Компанія MOYО завжди рада вітати у своїй команді талановитих фахівців, професіоналів своєї справи, готових розвиватися, шукати нестандартні рішення, підтримувати темп компанії і рухати її вперед. Якщо ви вважаєте себе таким - запрошуємо в нашу команду. Наразі ми в пошуках фахівця на посаду Seo-менеджер, який розділяє наші цінності та прагне стати частиною нашої компанії. Що ми пропонуємо нашим співробітникам:
Ми відповідальна компанія, тому повністю дотримуємось КЗпП, стабільно та чесно виплачуємо заробітну плату, оплачуємо лікарняні, відрядження та відпустки (24 календарних днів).
Компанія робить для своїх співробітників більше ніж очікують. Тому у нас Ви можете отримати:
Зручний графік роботи - ми працюємо з 09:00 до 18:00, але вимірюємо ефективність не відпрацьованими годинами, а виконаними завданнями. Ви маєте можливість індивідуально його відрегулювати; Роботу в соціально відповідальній компанії, що слідкує за трендами ринку, цінує ідеї співробітників. Сучасний та комфортний офіс, а також необхідну техніку для роботи і ліцензійне ПО; Корпоративний трансфер в офіс від станції метро Оболонь (вул. Марка Вовчка 18а).
Ви наш кандидат, якщо:
Досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років; Вмієте провести SEO аналіз сайту; Володієте успішним досвідом роботи з семантикою; Справляєтесь з великими обсягами завдань та швидко навчаєтесь; Володієте досвід роботи з сервісами - Serpstat, ahrefs, SEO-краулер і т.д.
Ми плануємо Вам доручити наступні задачі:
Працювати з SEO-помилками на сайті та мета-тегами; Правильно складати ТЗ для написання текстів копірайтерами; Працювати з текстами: перевіряти, допрацьовувати, відправляти на доопрацювання, домагатися кращої якості; Аналіз конкурентів і поліпшення поточних стратегій просування; Ставити завдання на внутрішню оптимізацію. Добиватись усіма способами ТОП-3 по комерційним запитам.
Якщо ви маєте бажання приєднатися до нашої команди, використайте цю можливість та відправляйте своє резюме! Ми детально вивчаємо кожне резюме, яке до нас надходить, тому не завжди можемо надати зворотній зв'язок так швидко, як ви очікуєте. Але при цьому ми поважаємо ваш час, і якщо протягом наступних 14 днів ми не зв'яжемося з вами, це означатиме, що ми ознайомилися з резюме, але, на жаль, на сьогоднішній день в компанії немає актуальних вакансій, які відповідають вашій кваліфікації та досвіду. Ваше резюме буде додано до нашого кадрового резерву і при появі відповідної вакансії ми запропонуємо її вам для розгляду. Шановний кандидат, відправляючи своє резюме Ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!