Web-дизайнер - Киев - вакансия 824892

ООО DL Agency

Дата: 16.10.2020

Город: Киев

Сфера деятельности: Маркетинг, реклама, PR

Зарплата: 12000 грн / месяц

Текст вакансии:

DL agency - агенція крафтових діджитал рішень.Наша місія – допомогти бізнесу вийти на новий рівень відносин зі споживачем.Ми перетворюємо веб-продакшн в мистецтво і несемо це прекрасне в маси. Ми шукаємо в нашу дружну команду такого ж божевільного Веб дизайнера як і ми! Необхідно:
Представити портфоліо і резюме (вказати бажаний рівень ЗП). Приїхати на співбесіду в офіс агентства
Вимоги до кандидата:
Досвід в web-дизайні від 2-х років наявність актуального портфоліо Навички роботи в пакеті Adobe Photoshop, Illustrator, Figma, Sketch. UX/UI Активне мислення, уважність до деталей, креативність, комунікабельність; Вміння працювати в режимі обмеженого часу, швидко орієнтуватися та приймати рішення. Вміння висловлювати свої думки та ідеї. Відчуття прекрасного і вміння створювати якісний і сучасний дизайн. Відповідальність за терміни виконання проектів
Додаткові вимоги:
ефективно працювати в команді і індивідуально, здатність визначати пріоритетність завдань, пунктуальність в роботі та висока комунікабельність.
Твої особисті якості:
Креативність, увага до деталей. Вміння дотримуватися дедлайнів. Хороший смак і почуття гумору. Адекватне сприйняття критики, вміння самостійно аналізувати тех завдання. Посидючість і відповідальність.
Обов`язки:
Розробка дизайну інтерфейсів (web, mobile apps, банерів, поштових розсилок, лендингов). Розробка стилістики та концепції проектів. Відстеження трендів ринку. Розробка дизайнів графічних матеріалів, елементів брендбуку, створення логотипів, бренд патернів. Комунікація з продакт менеджерами і front-end розробниками.
Що ми пропонуємо:
Ми обіцяємо цікаві проекти і гідну оплату праці. Стабільну роботу, повне завантаження і величезний досвід. Підтримку ініціатив і новацій. Просторий офіс в центрі Києва, дружний колектив. Своєчасну виплату оплати праці і допомогу в веденні ФОП. Чай, кава, фрукти і печиво. + Бонуси: курси, тренінги, страхування, навчання, корпоративні походи в кіно, в нічні клуби, абонементи в спортзал (50%), грошові (і не тільки) премії та багато іншого.
Умови роботи:
Понеділок-П'ятниця, з 10 до 18; Офіс в центрі Києва (вул. Богдана Хмельницького 59Б, м.Університет), дружний колектив, лояльне ставлення до проблем і їх рішень.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!