Аналітик - Харьков, Харьковская область - вакансия 946222

SanDi+

Дата: 01.05.2021

Город: Харьков, Харьковская область

Сфера деятельности: Программисты, ИТ, телеком

Зарплата: 15000 грн / месяц

Текст вакансии:

Компанія SANDI+ представлена на ринку більше 18 років. За цей час ми стали одним з найбільших постачальників і надійним партнером на ринку теплотехнічної і сантехнічної продукції в Україні з власною дистрибуторською мережею та унікальною корпоративною культурою. У зв’язку з розширенням та збільшенням наших обсягів ми відкриваємо вакансію АНАЛІТИК! Необхідні знання та навички:
Вища освіта; Досвід роботи на посаді аналітика від 1 року; Добре знати програму Excel.
Основні завдання:
Аналізувати звіт за валовим прибутком, реагування та оповіщення керівника про товари з негативною рентабельністю; Складати звіти для аналізу наших цін з цінами конкурентів; Аналізувати ціни між власними брендами; Розраховувати рентабельность та нові ціни по брендам; Формувати звіти за продажами/по клієнтам/по регіонам; Аналізувати рентабельність замовлень клієнта та аналізувати можливості надання знижок; Аналізувати зміни цін постачальників.
Своїм співробітникам ми пропонуємо:

Конкурентну заробітну плату 20 000 грн (1-й місяць адаптаціі 15 000 грн, а з 2-го 20 000 грн); Графік роботи: Пн - Пт з 9:00 до 18:00; У нас є службовий транспорт: один автобус забирає співробітників о 8:00 біля ст.м. Героїв Праці, другий — біля ст.м. Спортивна. Після роботи автобус розвозить наших працівників назад; Ми слідкуємо за харчуванням наших людей, тому у власній їдальні шеф-кухарем було розроблене збалансоване меню за пільговими цінами; Для усіх наших співробітників ми в організовуємо яскраві корпоративні заходи. Влітку ми влаштували сплав на байдарках, а на початку цього місяця урочисто привітали новачків, які прошли випробувальний термін; Ми заохочуємо людей, які хочуть рости та розвиватися всередині компанії, тому надаємо всі можливі інструменти для досягнення цих цілей: навчання, відвідування профільних виставок та інших заходів.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!