Аналітик продажів - Харьков, Харьковская область - вакансия 946221

SanDi+

Дата: 01.05.2021

Город: Харьков, Харьковская область

Сфера деятельности: Программисты, ИТ, телеком

Зарплата: 15000 грн / месяц

Текст вакансии:

Компанія SANDI+ представлена на ринку більше 18 років. За цей час ми стали одним з найбільших постачальників і надійним партнером на ринку теплотехнічної і сантехнічної продукції в Україні з власною дистрибуторською мережею та унікальною корпоративною культурою. У зв’язку з розширенням та збільшенням наших обсягів ми відкриваємо вакансію Аналітик продажів, продуктом роботи якого є Результативні бізнес-процеси підрозділу. Необхідні знання та навички:
Вища освіта; Практичні навички роботи в 1С; Високий рівень володіння Excel; Досвід роботи на посаді комерційного аналітика, бізнес-аналітика, менеджера бізнес-процесів буде перевагою.
Основні задачі:
Участь у впровадженні Корпоративної культури Компанії в процесі організації власної роботи і взаємодії з іншими підрозділами Компанії.
Розробка і ведення бізнес-процесів для реалізації стратегії підрозділу:
Розробка та узгодження логічних параметрів згідно з потреб Замовника; підготовка Технічного завдання для групи розробки; взаємодія з усіма учасниками робочої групи в процесі реалізації; оптимізаційні рішення на підставі Попередніх результатів; запуск процесу.

Участь в організації процесу управління підрозділом згідно стратегії:
співпраця з регіональними представництвами з питань отримання та надання інформації; постановка завдань співробітникам регіональних представництв згідно потреб Замовника та загальної стратегії: розробка методології, алгоритму реалізації, робочих форм і форм зворотного зв’язку. контроль виконання завдань співробітниками регіональними представництвами коректності результатів та дотримання термінів.

Пошук можливостей для зростання:
аналіз даних в розрізі періодів, підрозділів, співробітників, асортименту Компанії; висновки, рекомендації та пропозиції щодо оптимізації процесів на підставі результатів проведеного аналізу; презентація результатів Компанії.
Виконання додаткових тактичних і стратегічних завдань в процесі реалізації стратегії.
Ми пропонуємо:
З нами у Вас є можливість заробляти вище ніж інші спеціалісти на ринку праці. Одна з наших цінностей компанії «Гроші як результат ефективності та результативності» — кожен співробітник впливає на свій дохід; Графік роботи Пн-Пт з 9:00 до 18:00;
Наш сучасний офіс знаходиться у м. Чугуїв.
У нас є службовий транспорт: один автобус забирає співробітників о 8:00 біля ст.м. Героїв Праці, другий — біля ст.м. Спортивна. Після роботи автобус розвозить наших працівників назад; Ми слідкуємо за харчуванням наших людей, тому у власній їдальні шеф-кухарем було розроблене збалансоване меню за пільговими цінами; Для усіх наших співробітників ми в організовуємо яскраві корпоративні заходи. У липні ми влаштовували сплав на байдарках, а на початку цього місяця ми урочисто привітали наших колег, які успішно пройшли випробувальний термін; Ми заохочуємо людей, які хочуть рости та розвиватися всередині компанії, тому надаємо всі можливі інструменти для досягнення цих цілей: навчання, відвідування профільних виставок та інших заходів.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!