аналітик - Житомир, Житомирская область - резюме 3526


Тищик Людмила Олександрівна

Дата: 04.07.2019

Город: Житомир, Житомирская область

Сфера деятельности: Медицина и фармацевтика

Желаемая зарплата: 6000 грн / месяц

Тип занятости: Контракт/Временная

Образование: Высшее

Текст резюме:

У 1984 році закінчила Київський медичний інститут, за фахом епідеміолог, 23 роки пропрацювала в СЕС( 10 років в м Алушта зав. епід. відділом, 13 років- в Житомирській облСЕС).14 останніх років працювала зав. аналітичним відділом обласного медичного центру та у 2019 році в обласному центі громадського здоров"я на посаді зав. відділом стратегічних досліджень.
Працюю коллоборатором ( дослідником) GBD ( Глобальний Тягар Хвороб) Вашингтонського університету HAIME, пріоритети- ВІЛ, туберкульоз, онко.
Маю досвід написання проектів (Сертификат он-лайн платформи DESPRO "Управління проектами" в 2018 році та тренінг по проектному менеджменту в Житомирському центрі розвитку місцевого самоврядування U-Lead з Європою у 2018 році).Написано проект по развитку регіональних систем громадського здоровья від Глобального Фонду для Житомирської області. Проект виграно.
Маю інші сертифікати: он лайн-платформи PROMETEUS, ED ERA (соціальне підприємництво, комунікації), платформи Євро Простір, Центру ГЗ МОЗ
Маю досвід проведення протиепідемічних заходів, проведення ретроспективного налізу інфекційних та неінфекційних хвороб. Проводжу узагальнення аналітичної інформації різного напрямку в галузі охорони здоров»я.
Працюю в мережі Фейсбук, Твітер. Лінкедін.
Проводжу моніторинг інформації в галузі медицини з сайтів ООН, ВООЗ та Європейського Бюро ВООЗ, ЦГЗ МОЗ.
Комунікабельна.
Умію працювати швидко, багато і якісно.

Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные резюме, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Похожие резюме