Бариста - Киев - вакансия 824496

ИП AROMA KAVA

Дата: 15.10.2020

Город: Киев

Сфера деятельности: Туризм и гостиницы

Зарплата: 10000 грн / месяц

Текст вакансии:

Стабільний працедавець на ринку України з 2014 року, мережа популярних та сучасних кав'ярень AROMA KAVA запрошує стати частиною команди професіоналів! Робота в AROMA KAVA - це, перш за все, робота в задоволення! Ми працюємо, як одна команда, але цінуємо неповторність та індивідуальність кожного, вкладаємо багато зусиль і ресурсів у розвиток наших співробітників, створюємо всі умови для комфортної роботи з гідною оплатою. З нами у тебе є можливість отримати цінний досвід і побудувати свою кар'єру в сучасній, перспективній компанії. Приєднуйся до найбільшої в Україні мережі кав'ярень AROMA KAVA! ЯКЩО ТИ:
комунікабельний, ініціативний та активний; обожнюєш людей і посміхатися; хочеш працювати, але не маєш досвіду; готовий до нічних змін (вони обов'язково будуть і проходять дуже безпечно); готовий навчатися і працювати в веселій та професійній команді; готовий будувати кар'єру в найбільшій мережі кав'ярень України.
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:
стабільний дохід 9000-12000 грн (ставка + чай + %); підтримку на всіх етапах стажування; навчання за рахунок компанії, харчування, кар'єрне зростання; гнучкий графік - денні зміни 8:00 - 20:00, нічні зміни з 20:00 до 8:00 також є можливість роботи на неповну зайнять; адреса - Дніпровський район, проспект Маяковського 17
Надсилай свої резюме!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!