Бізнес-аналітик CRM - Киев - вакансия 896114

CREDIT AGRICOLE BANK

Дата: 23.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Банки и инвестиции

Текст вакансии:

Ми — сучасний універсальний банк, власник якого - Credit Agricole Group (Франція), запрошуємо вас долучитися до команди з CRM проектів на позиції Аналітика CRM. Функціональні обов’язки:
Участь у проекті з впровадження CRM системи; Взаємодія з внутрішніми замовниками, ІТ, інтеграторами; Аналіз існуючих бізнес-процесів; Формування бізнес-вимог, функціональних специфікацій; Підготовка тест-кейсів та тестування системи; Підготовка навчальних матеріалів та навчання користувачів.
Нам важливо:
Досвід формування бізнес-вимог, функціональних специфікацій; Участь у проектах з впровадження CRM; Знання BPMN, UML; Знання SQL; Розуміння основних банківських процесів; Розуміння циклу розробки програмного забезпечення; Знання англійської мови – upper-intermediate.
Від нас будуть:
Висока експертиза та допомога у вирішенні робочих питань; Фіксована ринкова заробітна плата, річна премія за результатами роботи; Турбота до якої також входить медичне страхування, відпустка 28 календарних днів, спеціальні знижки від партнерів банку; Надійна команда з професійним керівництвом.
Декілька років поспіль Креді Агріколь - один з найкращих роботодавців України. В Банку працює понад 2400 співробітників. Станьте і ви частиною професійної і дружньої команди! Ми чекаємо на ваше резюме. Не зволікайте!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!