Бізнес-аналітик - Киев - вакансия 947040

FOZZY GROUP, Корпорация

Дата: 04.05.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Другое

Текст вакансии:

ОБОВ’ЯЗКИ:
вивчення будови і функціонування поточних систем компанії; збір вимог з різних джерел, інтерв'ювання замовників; взаємодія з замовниками та експертами предметних областей (організація, ведення та протоколювання нарад); аналіз вимог для контролю їх якості; документування вимог - постановка завдань на розробку / доопрацювання ПЗ; створення прототипів користувальницького інтерфейсу; узгодження вимог із зацікавленими особами.
ВИМОГИ:
вища освіта; досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року; досвід написання документації для розробки/доробки ПО; навички роботи з Microsoft Office: Word, Excel, Outlook, Access, Visio, Project; знання основних методологій розробки ПО (Waterfall, Scrum, Kanban); знання нотацій/мов модулювання. Наприклад - BPMN/UML; аналітичне мислення і вміння систематизувати інформацію.
МИ ПРОПОНУЄМО:
графік роботи: пн-пт з 9 до 18, сб-нд вихідні. офіційне працевлаштування з першого робочого дня. гідну офіційну заробітну плату. добровільне медичне страхування. знижки для співробітників мережі. спеціальна цінова пропозиція від великих спортивних комплексів, з подальшою компенсацією з боку компанії. веселі і цікаві корпоративні свята. корпоративний транспорт від ст.м. Дарниця, Чернігівська, Лісова і Дарницької пл.
ПОБАЖАННЯ З ПРИВОДУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ВКАЗУЙТЕ У РЕЗЮМЕ.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!