Директор Департаменту надання адміністративних послуг - Киев - вакансия 946128

Нова державна служба України

Дата: 01.05.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Закупки, снабжение

Зарплата: 15900 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта: Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра.
Досвід роботи: Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою.
 
 
Посадові обов'язки
Здійснення загального керівництва діяльністю Департаменту.
Визначення політики та стратегії діяльності Департаменту.
Розроблення та опрацювання в установленому порядку проєктів нормативно-правових актів з питань, що стосуються діяльності Департаменту, Морської адміністрації.
Внесення пропозицій керівництву Морської адміністрації щодо призначення та звільнення з посад, переведення державних службовців та працівників Департаменту, заохочення та притягнення до відповідальності в установленому порядку, підвищення рангів.
Організація роботи з документами у відповідності до вимог законодавства та здійснення контролю за додержанням термінів їх виконання.
Забезпечення дотримання вимог законодавства під час роботи із службовою інформацією, з документами з грифом «Для службового користування» і «Таємно», у тому числі під час здійснення заходів із мобілізаційної підготовки.
Розподіл обов’язків між керівниками структурних підрозділів Департаменту та визначення ступеню їх відповідальності.
Представлення Департаменту у відносинах з іншими структурними підрозділами Морської адміністрації.
Представлення інтересів Морської адміністрації у відносинах з іншими органами державної влади, підприємствами, установами, організаціями з питань, що належать до компетенції Департаменту.
Участь у нарадах, семінарах, конференціях та інших заходах, що належать до компетенції Департаменту на території України та за її межами.
Подання керівництву Морської адміністрації пропозицій щодо структури Департаменту.
Виконання інших функцій відповідно до доручень керівництва Морської адміністрації.
Участь, в межах компетенції, в реалізації державної політики у сфері морського та річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибної промисловості).
Забезпечення узагальнення практики застосування законодавства з питань надання адміністративних послуг у сфері морського, річкового транспорту та інформатизації, підготовка та внесення в установленому порядку пропозицій щодо вдосконалення актів законодавства.
Організація та реалізація заходів та завдань, які покладені на Морську адміністрацію в частині надання адміністративних послуг у сфері морського та річкового транспорту.
Забезпечення в межах компетенції виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях, діяльність яких пов’язана з морським та річковим транспортом, торговельним мореплавством, судноплавством на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічним забезпеченням мореплавства (крім суден флоту рибної промисловості).
Організація реалізації державної політики у сфері забезпечення безпеки на морському та річковому транспорті.
Виконання зобов’язань взятих за міжнародними договорами України у сферах морського та річкового транспорту, торгівельного мореплавства, судноплавства, на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства.
Спрямування та координація міжрегіональних управлінь Морської адміністрації, на які покладено виконання функцій та завдань із питань надання адміністративних послуг.
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Безстроково.
Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 15 900 грн.;
Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).
 
Термін подачі заявок: 2021-05-07
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!