Електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі - Коростень, Житомирская область - вакансия 895665

Укрэнерго

Дата: 22.02.2021

Город: Коростень, Житомирская область

Сфера деятельности: Производство, рабочие

Текст вакансии:

Основні задачі:
Виконувати комплекс робіти з капітального ремонту повітряних ліній електропередачі. Виконувати роботи у зоні дії наведеної напруги (при наявності необхідного навчання, стажування, та перевірки знань з записом у посвідченні на право виконання таких робіт). Виконувати роботи стропальника (при наявності необхідного навчання, стажування, та перевірки знань з записом у посвідченні на право виконання таких робіт). Виконувати роботи з робочих платформ підйомників (при наявності необхідного навчання, стажування, та перевірки знань з записом у посвідченні на право виконання таких робіт). Виконувати верхолазні роботи (при наявності необхідного навчання, стажування, та перевірки знань з записом у посвідченні на право виконання таких робіт). Виконувати роботи з електроінструментом. Виконувати роботи з бензопилою та кущорізом.
Вимоги:
Професійно-технічна освіта. Бажано мати стаж роботи за професією не менше 1 року та III групу з електробезпеки. Повинен знати:
типи та конструкції металевих та залізобетонних опор повітряних ліній електропередачі; технічні характеристики проводів і тросів; характеристики механізмів і пристроїв, що застосовуються під час ремонтів ліній електропередачі; механізм кріплення проводів, тросів та ізоляторів до опор і вимоги до них; схему мережі, основні параметри та траси ліній електропередачі дільниці, що обслуговується; знання нормативних документів, правил, інструкцій тощо відповідно до своєї кваліфікації , групи з електробезпеки та «Перелік документів і обсяг необхідних знань із кожного з них, що підлягають перевірці по кожній посаді і професії персоналу відділу лінійного обладнання».
Ініціативність, вміння працювати в команді; Наявність комунікативних якостей Готовність до відряджень.
Умови праці:
Офіційне працевлаштування (оплачувана відпустка/ лікарняні) П'ятиденний робочий тиждень з 2-ма вихідними (субота, неділя) Програма добровільного медичного страхування Інші соціальні гарантії, передбачені КЗпП та Колективним договором Широкі можливості кар'єрного та професійного розвитку Навчання і вдосконалення знань за рахунок компанії
Просимо надсилати розгорнуті резюме із зазначенням назви вакансії та бажаного рівня заробітної плати. Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних НЕК «Укренерго» у рамках чинного законодавства України. -Звертаємо Вашу увагу, що зворотний зв'язок за результатами розгляду на вакансію надається протягом двох тижнів в разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням. В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади. Дякуємо Вам за увагу до Національної енергетичної компанії «Укренерго»!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!