Фахівець з телефонних продажів (страхування) - Киев - вакансия 929098

ARX, Страховая компания

Дата: 07.04.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Страхование

Текст вакансии:

Страхова компанія ARX — лідер страхового ринку України і представник канадської міжнародної страхової групи FairfaxFinancial Holdings. № 1 на ринку КАСКО 10 років поспіль. Шукаємо в свою команду Фахівця з телефонних продажів (страхування). Що ви отримаєте?
Роботу у великій, стабільній міжнародній компанії; Стабільний та своєчасний дохід; Офіційне працевлаштування з першого дня; Графік роботи Пн.-Пт. з 09:00 до 18:00; Зручний та затишний офіс у бізнес-центрі в районі метро Берестейська бул.Вацлава Гавела 6«з»; Корпоративне навчання та можливість розвитку; Програми медичного страхування, страхування життя, можливість пільгового страхування за іншими продуктами Компанії.
Що потрібно буде робити?
Продавати в телефонному режимі страхові продукти діючим та потенційним клієнтам по теплій та холодній базі; Телефонувати існуючим клієнтам, щодо пролонгації договорів страхування; Інформувати клієнтів про наші нові продукти та рекламні акції; Проводити опитування клієнтів.
Що в цьому допоможе?
Досвід роботи у продажах; Вільне володіння українською та російською мовами, володіння англійською буде перевагою; Впевнене користування ПК Excel, Word, Outlook; Активна життєва позиція, комунікативні навички, націленість на результат, стресостійкість, старанність, відповідальність.
Хочете працювати в нашій команді? Ми чекаємо на Ваше резюме — відправляйте його прямо зараз і вкажіть свої зарплатні очікування!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!