Фінансовий менеджер з аналізу кредитів корпоративних клієнтів - Киев - вакансия 946026

АО ТАСКОМБАНК

Дата: 30.04.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Банки и инвестиции

Текст вакансии:

ТАСКОМБАНК - це надійний універсальний комерційний банк з українським капіталом! ТАСКОМБАНК - це 31 рік успішного бізнесу в Україні. ТАСКОМБАНК входить до ТОП 20 банків країни за розміром активів, має бездоганну репутацію, з року в рік продовжує демонструвати зростання і високі стандарти обслуговування. Наші цінності: Чесність, Відкритість, Динаміка, Розвиток, Довгострокові відносини, Сучасні технології. Запрошуємо до команди Фінансового менеджера з аналізу кредитів корпоративних клієнтів. Досвід та кваліфікація:
має досвід роботи від 2-х років в аналізу ризиків кредитних операцій з середніми та великими корпоративними клієнтами / або в напрямку фінансового та бухгалтерського аналізу АПК/ промисловості; знання фінансового економічного аналізу; навички роботи з консолідованою, управлінською звітністю; досвід проведення аналізу ринків; швидко та чітко аналізує великий обсяг інформації.
Ключові задачі:
оцінка кредитних ризиків за проектами бізнес-підрозділів (великі та середні корпоративні клієнти); підготовка структурованих висновків щодо ризиків кредитних операцій; надання пропозицій щодо структури кредитних операцій з метою мінімізації ризиків; послідуючий моніторинг.
Що ми пропонуємо:
офіційне працевлаштування з першого робочого дня; офіс знаходиться: м. Київ, р-н ст. м. Вокзальна; графік роботи: с 09:00 до 18:00, с ПН-ПТ; соціальні гарантії згідно КЗпП України, у тому числі повністю офіційний дохід, лікарняні і 24+4 днів оплачуваної відпустки; після випробувального терміну сплату 50% полісу медичного страхування (ДМС); можливість реалізувати себе у системній компанії, застосувати набутий досвід та зініціювати зміни, професійне зростання, цікаві проекти, навчання та розвиток; сучасні корпоративні заходи та приємні подарунки.
Маєте бажання приєднатися до нашої професійної та динамічної команди? Тоді відправляйте своє резюме і вказуйте ваші фінансові очікування!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!