Головний фахівець із закупівель - Киев - вакансия 946210

МХП, агроіндустріальний холдинг

Дата: 01.05.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Закупки, снабжение

Текст вакансии:

МХП — провідний агроіндустріальний холдинг, лідер ринку у сегменті рослинництва та птахівництва в Україні. Наше бренд-портфоліо включає ТМ «Наша Ряба», ТМ «Легко», ТМ «Бащинський» та ряд інших. Компанія має виробничі потужності у 14-ти регіонах країни, об'єднує більше 28 тисяч співробітників та присутня на ринках 80-ти країн світу. Основні обов’язки:
Безпосереднє проведення торгів та переговорів із постачальниками, підрядними організаціями, агенствами; Контроль виконання всіх заявок на закупку та оперативне вирішення питань, щодо поставки товарів; Контроль дотримання виконання обов’язків сторін по договорах; Контроль кредиторської та дебіторської заборгованості; Аналіз наявних бізнес-процесів для оптимізації роботи напрямку, ініціювання та впровадження нових бізнес-процесів, реорганізація існуючих.
Основні вимоги:
Досвід роботи на аналогічній посаді від 2х років; Практичні навички роботи в Excel на рівні досвідченого користувача (робота з великими масивами даних, їх аналіз, побудова «Зведених таблиць», використання основних формул, функції ВПР). Досвід формування стратегії довгострокових відносин із прямими виробниками та споживачами ТМЦ та послуг, сегментування груп закупок відповідно до специфіки ринку підбору і впровадження найвідповіднішої схеми закупки. Досвід роботи із формування категорійних стратегій. Досвід роботи із налагодження роботи із внутрішніми замовниками та споживачами, формування сервісу закупок відповідно до їхніх потреб та стратегічних цілей компанії. Досвід роботи із ОКR та KPI: формування, оцінка, виконання, контроль. Досвід прямого спілкування із потенційними постачальниками, вміння вести ділові переговори, відстоювати інтереси компанії, використовувати переваги у діалозі під час ділових переговорів. Досвід роботи з договірною документацією (договори/додаткові угоди/специфікації/протоколи розбіжностей), вміння «читати» договори та вести переговори по їх умовам. Перевагою буде досвід роботи на ринку будівельних матеріалів, послуг ремонтних та будівельних робіт, послуг оцінки вартості та оренди нерухомості.
Ми знаємо, що ви знайдете у нашій компанії:
Цікаві проекти, амбіційні задачі; Динамічний розвиток — прокачаєш свої soft та hard skills; Офіційне працевлаштування; Конкуренту заробітну платню; Сучасний офіс формату Open space 2.0 (обирай — де в межах офісу працювати сьогодні!); Доступ до сучасної digital-платформи розвитку з електронною бібліотекою найкращої бізнес-літератури, online-майстерками та розвиваючими курсами; Зручний корпоративний трансфер від чотирьох станцій метро (Житомирська, Видубичі, Виставковий центр і Дніпро) та ж/м Троєщина; Сучасний корпоративний спортзал, стоматологічний та медичний кабінети у межах офісу та багато інших речей, покликаних турбуватися про комфорт та здоров’я наших співробітників.
Разом робимо важливе!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!