Головний інженер, м.Умань - Умань, Черкасская область - вакансия 658143


Дата: 17.04.2019

Город: Умань, Черкасская область

Сфера деятельности: Производство, рабочие

Текст вакансии:

Компанія Кернел - провідний виробник та постачальник сільськогосподарської продукції на світові ринки, найбільший український виробник й експортер соняшникової олії, ключовий постачальник і виробник бутильованої олії на внутрішній ринок (ТМ «Щедрий дар», «Стожар», «Чумак домашня», «Чумак золота», «Любонька»), провідний оператор в області надання послуг зі зберігання зерна на елеваторах, послуг з перевалки через портові термінали, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
 
Головний інженер, м.Умань
 
Вимоги до кандидатів:
- Вища технічна освіта
- Досвід роботи від 3 років
- Навички управління командою, вміння ставити цілі, завдання підлеглим
- Вміння самостійно приймати рішення та брати на себе відповідальність
- Вміння працювати в умовах багатозадачності
 
Функціональні обов'язки:
- Керівництво технічним господарством підприємства
- Організація розробки і виконання планів впровадження нової техніки і технології
- Проведення організаційно-технічних заходів
- Забезпечення ефективності проектних рішень, своєчасної і якісної підготовки виробництва, експлуатації, ремонту та модернізації устаткування, досягнення високого рівня якості продукції в процесі її розробки і виробництва
 
Умови роботи:
- Офіційне працевлаштування
- Офіційна заробітна плата
- Готовність до переїзду
- Компенсація оренди житла в разі переїзду
- Можливості для професійного і кар'єрного зростання
 
Якщо Вас зацікавила вакансія і Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме на вказаний в оголошенні e-mail.
Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Кернел у рамках чинного законодавства України.
Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв'язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури.
В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме Компанії і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади. Термін розгляду - 10 робочих днів.
Контактные данные:

Эта вакансия перенесена в архив и доступна только в информационных целяхЕсли вы квалифицированный специалист, владеющий английским языком, рекомендуем вам зарегистрироваться и разместить резюме на глобальном портале по поиску работы Empleos.io. Зарегистрироваться можно по этой ссылке. Прочитать подробнее о портале можно здесь.

Похожие вакансии