головний спеціаліст - Запорожье, Запорожская область - вакансия 789041

Нова державна служба України

Дата: 01.07.2020

Город: Запорожье, Запорожская область

Сфера деятельности: Другое

Зарплата: 7000 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, молодшого бакалавра у галузі воєнної науки або цивільної безпеки. Без вимог до досвіду роботи. Вільне володіння державною мовою.
 
 
Посадові обов'язки
1. Організовує та здійснює мобілізаційну роботу в департаменті:
здійснює роботу з таємними мобілізаційними документами щодо мобілізаційної підготовки галузей національної економіки;
планує мобілізаційні заходи в департаменті;
перевіряє і визначає ефективність здійснення іншими структурними підрозділами департаменту заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації;
контролює стан мобілізаційної готовності та здійснення заходів щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації на підвідомчих підприємствах житлово-комунального господарства області.
2. Готує пропозиції, спрямовані на усунення умов та причин, які можуть сприяти витоку службової інформації.
3. Організовує проведення службового розслідування за фактом втрати матеріальних носіїв з інформацією із обмеженим доступом.
4. Здійснює ознайомлення та виконання роботи з матеріальними носіями інформації з обмеженим доступом.
5. Бере участь у роботі комісій з надзвичайних ситуацій та в формуванні Комунально-технічної служби Цивільного захисту та Цивільної оборони області.
6. Організовує контроль за здійсненням заходів, спрямованих на забезпечення сталої роботи об’єктів житлового господарства в осінньо-зимовий період, а також в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф і ліквідації їх наслідків, здійснення моніторингу підготовки об’єктів житлового господарства до роботи в осінньо-зимовий період.
7. Забезпечує інформування Мінрегіону України щодо ліквідації наслідків аварійних ситуацій та негоди (в осінньо-зимовий період) на об’єктах житлово-комунального господарства області.
8. Надає методично-консультативну допомогу комунально-технічним службам міст обласного значення, районним державним адміністраціям, підприємствам житлово-комунального господарства області з питань мобілізаційної підготовки та цивільного захисту населення.
9. Розглядає у межах компетенції звернення громадян, підприємств, установ та організацій, вживає відповідні заходи для вирішення порушених ними питань.
10. Дотримується правил внутрішнього службового розпорядку, чинного законодавства про державну службу та запобігання корупції.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби в департаменті переможця за результатами конкурсного відбору.
 
Умови оплати праці
- посадовий оклад – 5500 грн.;
- надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
- надбавка за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

 
Термін подачі заявок: 2020-07-06
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.

Похожие вакансии