головний спеціаліст сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації - Львов, Львовская область - вакансия 946135

Нова державна служба України

Дата: 01.05.2021

Город: Львов, Львовская область

Сфера деятельности: Другое

Зарплата: 5500 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра (спеціальність – право, економіка)
Без досвіду роботи.

Вільне володіння державною мовою.

 
Вимоги до компетентності
Знання законодавства у сфері:
Кодекс законів про працю України
Закон України «Про оплату праці»
Закон України «Про зайнятість населення»
Закон України «Про охорону праці»
Закон України «Про звернення громадян»
Закон України «Про доступ до публічної інформації»
Порядок здійснення державного контролю за
додержанням законодавства про працю затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 823 (зі змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1132)
Постанова Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 №413 «Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу»
Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 № 877-V

 
Посадові обов'язки
Здійснює у встановленому порядку прийом та реєстрацію звернень громадян.
Опрацьовує звернення громадян та готує проекти рішень керівництва за ними, після прийняття якого (керівником Головного управління Держпраці у Львівській області, його заступниками, керівниками структурних підрозділів) передає їх до розгляду виконавцям.
Здійснює заходи щодо своєчасного розгляду звернень громадян, що надходять до Головного управління Держпраці у Львівській області.
Розглядає у встановленому законодавством порядку звернення громадян, запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад та готує проекти листів-відповідей по суті.
Розглядає у встановленому законодавством порядку адвокатські запити, запити на отримання публічної інформації, листи підприємств, установ та організацій та готує проекти листів-відповідей по суті.
Проводить аналіз звернень громадян, що надходять до Головного управління Держпраці у Львівській області, підготовка довідок та аналітичних матеріалів, внесення пропозицій щодо роботи за зверненнями громадян.
Здійснює формування та зберігання справ за зверненнями громадян, відповідає за збереженість документів за зверненнями громадян.
Здійснює інші повноваження передбачені законодавчими та нормативно-правовими актами по напрямку роботи сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації, положенням про Головне управління Держпраці у Львівській області та сектор звернення громадян та доступу до публічної інформації, виконує накази (доручення) керівника.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Безстроково
(окрім осіб, що досягли 65-річного віку, строк призначення яким встановлюється на один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно)

 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 5500 грн.;
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

 
Термін подачі заявок: 2021-05-14
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!