Головний спеціаліст відділу обслуговування № 3 (сервісного центру) - Житомир, Житомирская область - вакансия 869621

Нова державна служба України

Дата: 13.01.2021

Город: Житомир, Житомирская область

Сфера деятельности: Другое

Зарплата: 5500 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра. Досвід роботи необов’язковий. Вільне володіння державною мовою.

 
Вимоги до компетентності
Впевнений користувач ПК. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel), Outlook Express. Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет. Загальні компетентності: ефективність аналізу та висновків; досягнення результатів; комунікація та взаємодія; числове мислення; вербальне мислення. Знання законодавства.


 
Посадові обов'язки
Здійснювати прийом та обслуговування громадян, які звертаються до сервісного центру, з дотриманням визначеної законодавством схеми дій, у відповідності до вимог нормативно-правових актів.
Здійснювати роботу щодо:
приймання заяв та необхідних документів для призначення (перерахунку) пенсій, щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці, допомоги на поховання та надання інших послуг, передбачених законодавством;
надання допомоги заявнику у витребуванні необхідних документів ( у разі необхідності);
своєчасної передачі прийнятих документів за належністю до структурних підрозділів Головного управління;
обліку одержувачів послуг та дотримання технологічного процесу реєстрації та обробки звернень в Централізованій підсистемі «Звернення» ІКІС ПФУ.
Надавати одержувачам повного пакету пенсійних послуг, в тому числі:
загальної інформації, роз’яснень, консультацій з питань умов, порядку призначення (перерахунку), виплати пенсій, сплати обов’язкових платежів, адміністрування здійснюється органами Пенсійного фонду України, ведення обліку (коригування відомостей) осіб, що підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, інформацію з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
зразки та бланки заяв, консультації і необхідну допомогу у заповненні документів (у разі потреби);
роз’яснення порядку і процедури оскарження рішень (дій, бездіяльності) органів Пенсійного фонду України).
Забезпечувати видачу повідомлень, довідок, виписок, інших документів з питань пенсійного забезпечення у визначені законодавством терміни.
Проводити роботу з питань замовлення та видачі пенсійних посвідчень, їх обліку та зберігання у відповідності до вимог чинного законодавства.
Забезпечувати роботу щодо:
документування та аналізу своєї діяльності;
своєчасного та достовірного узагальнення, аналізу, моніторингу, підготовки і подання інформаційних та аналітичних матеріалів з питань, віднесених до компетенції управління обслуговування громадян;
ведення електронного діловодства, в межах компетенції.
Здійснювати виїзні прийоми та надавати пенсійні послуги на віддалених робочих місцях та в агентських пунктах.
Здійснювати попередній розгляд звернень, заяв, скарг, пропозицій, запитів громадян з питань, які віднесені до компетенції управління, підготовку проектів відповідей на них
Виконувати інші доручення начальника управління обслуговування громадян, начальника відділу або його заступника з питань, віднесених до компетенції відділу.
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника та/або на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору на цю посаду відповідно до законодавства,
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад, надбавки за вислугу років на державній службі та ранг державного службовця, інші надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»
 
Термін подачі заявок: 2021-01-16
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!