Головний спеціаліст відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення - Николаев, Николаевская область - вакансия 869619

Нова державна служба України

Дата: 13.01.2021

Город: Николаев, Николаевская область

Сфера деятельности: Другое

Зарплата: 10000 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта: вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра;
Досвід роботи: не потребує;
Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою;
Володіння іноземною мовою: не потребує.

 
 
Посадові обов'язки
Проведення перевірки іноземців та осіб без громадянства щодо дотримання ними правил перебування в Україні, виявлення серед цих осіб та громадян України порушників міграційного законодавства, забезпечення дотримання гарантованих законодавством особистих прав іноземців та осіб без громадянства.
Оформлення протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 203, ст. 203-1, ст. 204, ст. 205, ст. 206 КУпАП та про адміністративне затримання, у передбачених чинним законодавством випадках.
Підготовка матеріалів та проектів рішень щодо:
- скорочення строку перебування в Україні іноземцям та особам без громадянства;
- передачі осіб в порядку реадмісії, відповідно до міжнародних договорів України про реадмісію;
- добровільного/примусового повернення іноземців та осіб без громадянства;
- примусового видворення іноземців та осіб без громадянства, заборони в’їзду в Україну;
- поміщення нелегальних мігрантів до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства;
ідентифікації іноземців та осіб без громадянства, які втратили документи, що посвідчують особу, дають право на виїзд з території України та підлягають примусовому видворенню або реадмісії.
Здійснення заходів, пов’язаних із забезпеченням реадмісії, поміщенням іноземців та осіб без громадянства до ПТПІ, примусовим видворенням іноземців та осіб без громадянства з території України, а також доставляння осіб з ПТПІ до суду у разі потреби та супроводження іноземних громадян під час здійснення процедури примусового видворення.
Здійснення контролю щодо підготовки звітності у сфері протидії нелегальній міграції.
Організація роботи з документами у відповідності з чинним законодавством, здійснення заходів щодо забезпечення відповідного режиму збереження та захисту конфіденційної інформації, отриманої в результаті службової діяльності.
Здійснення перевірки територіальних підрозділів Управління за напрямком діяльності відділу.
Здійснення:
- відпрацювання запитів за наявними обліками та реєстрами («ЄІАС УМП» «АРМОР», «АРКАН», «ДРАЦС», тощо), які надходять від державних органів, установ, організацій, громадян;
- підготовки відповідної інформації про результати роботи відділу та територіальних підрозділів Управління у сфері протидії нелегальній міграції, проектів відповідей на звернення та заяви, що надійшли для розгляду до відділу;
- підготовки проектів відповідей на запити центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ, організацій та громадян з питань, що стосуються компетенції відділу;
- участі в організаційному забезпеченні нарад, семінарів, конференцій з питань компетенцій відділу.
Участь у розробці пропозицій до проектів нормативно-правових актів та організаційно-методичних документів у сфері протидії нелегальній міграції.
Дотримання та персональна відповідальність за виконання вимог законів, постанов, наказів, доручень, розпоряджень, вказівок та листів ДМС України та УДМС України в Миколаївській області, правил внутрішнього службового розпорядку та посадової інструкції.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Строкове призначення, на період дії карантину, установленого КМУ з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
 
Умови оплати праці
посадовий оклад – 5500 гривень;
надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами);
надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

 
Термін подачі заявок: 2021-01-16
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!