головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян - Сумы, Сумская область - вакансия 842945

Нова державна служба України

Дата: 20.11.2020

Город: Сумы, Сумская область

Сфера деятельности: Другое

Зарплата: 5500 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Освіта:вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра
Досвід роботи: без вимог
Володіння державною мовою:згідно з вимогами законодавства
 
 
Посадові обов'язки
Здійснення реєстрації, забезпечення первинного розгляду заяв, скарг, пропозицій громадян із закріплених міст і районів, своєчасна передача звернень на виконання та здійснення контролю за термінами і повнотою розгляду порушених у зверненнях питань.
Здійснення консультативного прийому громадян і надання роз’яснень особам, що особисто звернулися до адміністрації, запис громадян на прийом з особистих питань до керівництва адміністрації згідно з порядком проведення особистого прийому громадян в Сумській обласній державній адміністрації, містах і районах області.
Забезпечення підготовки і організації проведення особистого прийому керівництвом Сумської обласної державної адміністрації, контролю за виконанням доручень і вказівок, даних на прийомі керівництвом адміністрації.
Забезпечення своєчасної підготовки заявникам відповідей, повідомлень про порядок розгляду, направлення за належністю тощо.
Надання методичної допомоги підприємствам і органам місцевої влади на території закріплених міст і районів з питань організації роботи зі зверненнями громадян.
Здійснення перевірок дотримання законодавства про звернення громадян у структурних підрозділах адміністрації, районних державних адміністраціях, органах місцевого самоврядування, територіальних органах міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Сумській області, на підприємствах, установах та організаціях області, за дорученням начальника відділу.
Прийняття участі у проведенні моніторингу звернень громадян, їх аналізу, вивчення причин, які породжують обґрунтовані скарги для підготовки підсумкової статистичної звітності про роботу зі зверненнями громадян.
Прийняття участі у розробці проектів розпоряджень, доручень голови адміністрації, наказів керівника апарату адміністрації, інших матеріалів спрямованих на вдосконалення роботи із зверненнями громадян та з інших питань, що належать до компетенції відділу.
Проведення іншої роботи, пов’язаної із застосуванням законодавства про звернення громадян, виконання доручення начальника відділу, надані в межах його повноважень.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Строкове. На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця конкурсу відповідно до чинного законодавства.
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 5500 грн., інші виплати відповідно до Закону України «Про державну службу
 
Термін подачі заявок: 2020-11-24
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!