головний спеціаліст Юридичного відділу - Киев - вакансия 895596

Нова державна служба України

Дата: 22.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Юриспруденция

Зарплата: 14650 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
Досвід роботи: не потребує
Вільне володіння державною мовою.

 
 
Посадові обов'язки
Організація роботи, пов’язаної з укладенням договорів (контрактів), участь у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів Укрінфрапроекту, участь у погодженні проєктів договорів.
Представництво інтересів Укрінфрапроекту у судах, державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях.
Участь у розробці проєктів нормативно-правових актів, що відносяться до компетенції Укрінфрапроекту, та участь у розгляді проєктів нормативно-правових актів, які надійшли на погодження з міністерств, відомств, інших органів державної виконавчої влади та підготовка пропозицій до них.
Участь у погодженні та проведенні юридичної експертизи проєктів нормативно-правових актів, підготовлених структурними підрозділами Укрінфрапроекту, за результатами якої підготовка відповідних висновків.
Участь у перевірці на відповідність законодавству і міжнародним договорам України проєктів наказів та інших актів, що подаються на підпис Голові Укрінфрапроекту.
Інформування начальника Юридичного відділу про необхідність вжиття заходів стосовно внесення змін до нормативно-правових актів та інших документів, визнання їх такими, що втратили чинність або про необхідність їх скасування.
Організація роботи, пов’язаної з підвищенням кваліфікації працівників Юридичного відділу та юридичних служб підприємств, що належать до сфери управління Укрінфрапроекту, роз’яснення застосування законодавства, надання правових консультацій з питань, віднесених до компетенції Укрінфрапроекту.
Розгляд звернень громадян, звернень та запитів народних депутатів України з питань, що належать до компетенції Юридичного відділу.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства.
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 8500 грн;
надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;
надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу».

 
Термін подачі заявок: 2021-02-25
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!