Головний спеціаліст з бухгалтерського супроводження кредитних операцій юридичних осіб (бек-офіс) - Киев - вакансия 946311

АО ТАСКОМБАНК

Дата: 01.05.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Банки и инвестиции

Текст вакансии:

ТАСКОМБАНК - це надійний універсальний комерційний банк з українським капіталом! ТАСКОМБАНК - це 31 рік успішного бізнесу в Україні. ТАСКОМБАНК входить до ТОП 20 банків країни за розміром активів, має бездоганну репутацію, з року в рік продовжує демонструвати зростання і високі стандарти обслуговування. Наші цінності: Чесність, Відкритість, Динаміка, Розвиток, Довгострокові відносини, Сучасні технології. Запрошуємо до команди Головного спеціаліста з бухгалтерського супроводження кредитних операцій юридичних осіб (бек-офіс). Досвід та кваліфікація:
досвід роботи від 2-х років в бухгалтерському супроводі кредитів та депозитів, бек-офіс; вища економічна / фінансова/ банківська освіта; знання нормативних документів НБУ за напрямком супроводження кредитних операцій, законодавчих актів України; досвідчений користувач пакету MS Office; знання ОДБ SR Bank буде перевагою.
Ключові задачі:
бухгалтерське супроводження та контроль відображення на рахунках бухгалтерського обліку кредитних операцій юридичних осіб (у т.ч. овердрафтів, лізінгових угод, гарантій, акредитивів, авалів); контроль нарахування відсотків, комісій за користування кредитними коштами, штрафних санкцій, амортизація дисконт/премія, нарахування не визнаних доходів, відображення прострочки, розрахунок ефективної ставки, погашення заборгованості, закриття угод; контроль виконання регламентних операцій, налаштування рахунків, операцій в ОДБ; тестування операцій, процедур за кредитними операціями. Внесення змін до кредитної угоди в ОДБ із контролем відповідних документів (зміна графіку погашення, змінацінових паперів ставки, збільшення ліміту кредитування, облік додаткової застави, або виключення застави тощо; відображення на рахунках бухгалтерського обліку операції списання за рахунок сформованого резерву/погашення безнадійної заборгованості по кредиту, відступлення/продаж/купівля, зміна валюти кредитування, припинення визнання фінансового інструменту. Розрахунок модифікації, доходу/збитку першого дня за фінансовим інструментом та відображення в обліку; контроль за дотриманням вимог нормативно-правових актів НБУ, що стосуються обліку активно-пасивних операцій клієнтів.
Що ми пропонуємо:
офіційне працевлаштування з першого робочого дня; офіс знаходиться: м. Київ, р-н ст. м. Лук'янівська, вул. Дегтярівська, 4а; графік роботи: с 09:00 до 18:00, с ПН-ПТ; соціальні гарантії згідно КЗпП України, у тому числі повністю офіційний дохід, лікарняні і 24+4 днів оплачуваної відпустки; після випробувального терміну сплату 50% полісу медичного страхування (ДМС); можливість реалізувати себе у системній компанії, застосувати набутий досвід та зініціювати зміни, професійне зростання, цікаві проекти, навчання та розвиток; сучасні корпоративні заходи та приємні подарунки.
Маєте бажання приєднатися до нашої професійної та динамічної команди? Тоді відправляйте своє резюме і вказуйте ваші фінансові очікування!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!