Категорійний менеджер ("Одяг") - Киев - вакансия 946029

Епіцентр К

Дата: 30.04.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Закупки, снабжение

Текст вакансии:

У команду національної мережі торговельних центрів 'Епіцентр К' у зв’язку з активним ростом розглянемо кандидатів на посаду категорійного онлайн-менеджера ('Одяг'). Ми пропонуємо:
офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку 24 к. дні, оплачувані лікарняні; новий просторий сучасний офіс в м. Києві на вул. Берковецька, 6-К (ст. м. Академмістечко); ресторан, салон краси, SPA-центр; спортцентр + персональні тренери; відкриті спортмайданчики (великий теніс, футбол, баскетбол); за кошти компанії медичний центр (терапевт, дієтолог, ЛОР, масажист, УЗД, кардіолог, хірург); безкоштовне корпоративне навчання; оплачувані профільні виставки та конференції (в Україні та міжнародні); корпоративні вечірки з командою; фінансова мотивація за результатами співбесіди з керівником.
Ваші завдання:
розвиток товарної категорії ("Одяг"); проведення переговорів з постачальниками, укладання контрактів на поставку товарів у відповідності зі стандартами та вимогами компанії; розробка маркетингової стратегії; вирішення спірних питань з постачальниками за умовами поставок, документів, оплат; моніторинг цін конкурентів, пропозицій постачальників; контроль надходження товарів від постачальників (робота з рекламаціями, поверненнями, пересортом і недопоставками); виконання планових показників напрямку "Одяг".
Для нас важливо:
знання ринку одягу; знання категорійного менеджменту; досвід роботи від 5 років онлайн-менеджером з категорією "Одяг"; аналітичні здібності; знання програми Excel (ВПР, зведені таблиці) на високому рівні.
Шановні кандидати! Відправляйте резюме або телефонуйте. З повагою, команда HR "Епіцентр К" ЩОДНЯ ДУМАЄМО І ДБАЄМО ПРО ЛЮДЕЙКонтактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!