Категорійний онлайн-менеджер ("Меблі") - Киев - вакансия 946030

Епіцентр К

Дата: 30.04.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Продажи и оптовая торговля

Текст вакансии:

В команду національної мережі торговельних центрів "Епіцентр К" у зв’язку з активним ростом, розглянемо кандидатів на посаду категорійного онлайн-менеджера ("Меблі"). Ми пропонуємо:
офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку 24 к. дні, оплачувані лікарняні; новий, просторий, сучасний офіс в м. Києві на вул. Берковецька, 6-К ст. м. Академмістечко; ресторан, салон краси, SPA-центр; безкоштовний фітнес-центр+ тренери; відкриті спортмайданчики великий теніс, футбол, баскетбол; за кошти компанії медичний центр терапевт, дієтолог, ЛОР, масажист, УЗД, кардіолог, хірург; безкоштовне корпоративне навчання; оплачувані профільні виставки та конференції в Україні та міжнародні; корпоративні вечірки з командою; фінансова мотивація за результатами співбесіди з керівником.
Ваші завдання:
розвиток товарної категорії "Меблі";
проведення переговорів з постачальниками, укладання контрактів на поставку товарів у відповідності зі стандартами і вимогами компанії; розробка маркетингових активностей; вирішення спірних питань з постачальниками за умовами поставок, документів, оплат; моніторинг цін конкурентів, прайсів постачальників; контроль надходжень товарів від постачальників: робота з рекламаціями, поверненнями, пересортом і недопоставками; виконання планових показників напрямку товарообіг, націнка, оборотність, списання.
Для нас важливо:
знання ринку меблів; знання категорійного менеджменту; досвід роботи в Оn-line з категорією "Меблі" від 5 років;
аналітичні здібності; знання програми Excel ВПР, зведені таблиці на високому рівні.
Шановні кандидати! Відправляйте резюме. З повагою, команда HR "Епіцентр К" ЩОДНЯ ДУМАЄМО І ДБАЄМО ПРО ЛЮДЕЙКонтактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!