Керівник проекту "Клієнтський сервіс" - Киев - вакансия 895695

ООО Новая Почта

Дата: 22.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Другое

Текст вакансии:

Innovation HUB компанії «Нова Пошта-Центр» в зв'язку з розширенням штату, запрошує Керівника проекту 'Клієнтський сервіс' з досвідом роботи в міжнародній мережі ресторанів на позиції супервайзер, територіальний керуючий або директор ресторану (на декількох великих локаціях). Основні задачі:
Аудит існуючих процесів сервісу; Бере участь у визначенні проблем / незадоволеності Клієнта у фронт процесах (вивчення і аналіз клієнтського шляху); Бере участь у визначенні проблем Замовника-операціоніста (Господаря процесу) в області фронт процесів; Координує і несе відповідальність за розробку, затвердження та виконання програми розробки нових процесів сервісу (на підставі виявлених проблем); Допомагає Замовнику продукту правильно сформувати замовлення на продукт - бізнес вимоги (БТ), обґрунтувати доцільність змін; Бере участь у розробці технічного завдання (ТЗ) з командою розробників в разі розробки нового soft рішення, приймає продукт від розробників; Готує план, терміни і бюджет проектів розробки продуктів програми, визначає віхи і метрики проектів, вибудовує пріоритет фич. Координує процеси розробки та впровадження продукту - стадія пілотування. Забезпечує отримання зворотного зв'язку від Замовника і користувачів, визначає план доробок і координує їх виконання. Здійснює авторський нагляд на етапі масштабування; Вивчає на регулярній основі кращі світові практики в області фронт процесів.
Необхідні професійні якості:
Вища освіта; Наявність успішного управлінського досвіду у великій (переважно міжнародній) мережі ресторанів на позиції супервайзер, територіальний керуючий або директор ресторану (на декількох великих локаціях). Наявність додаткового навчання / сертифікації в галузі управління процесами; Знання в області менеджменту змін, проектного менеджменту; Успішний багаторічний досвід роботи на керівних посадах в операційних в підрозділах управління сервісом, навчання і т.п.; Досвід побудови фронт процесів і системи їх підтримки (навчання, атестація, оцінка виконання, мотивація і т.д.);
Ми пропонуємо:
Повні соціальні гарантії з (у тому числі офіційний дохід, оплачувані відпустки - 26 к.д., лікарняні); Медичне страхування за корпоративною програмою; Амбіційний молодий колектив професіоналів, який завжди допомагає в досягненні результатів; Віддалена робота та в офісі за адресою: Столичне шосе 103, БЦ «Європа», м. Видубичі; Корпоративний транспорт до офісу з різних р-нів Києва, Безкоштовний підземний паркінг; Корпоративну кухню з кавою та чаєм, гейм-зони на території офісу.
Якщо Вас зацікавила дана вакансія - чекаємо резюме з очікуваним рівнем доходу.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!