Комплектувальник товару на склад (Оболонь) - Киев - вакансия 895682

MOYO

Дата: 22.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Производство, рабочие

Текст вакансии:

Мережа магазинів техніки та електроніки MOYO з радістю запрошує у свою команду комплектувальника товару на склад. MOYO - це:
Надійний магазин електроніки та техніки; Компанія з офіційним працевлаштуванням з першого робочого дня; Драйвовий та дружній колектив; Місце приємних вражень, де кожен відвідувач отримує задоволення.
Тобі буде необхідно:
Комплектувати замовлення за накладними; Виконувати план по комплектації; Підтримувати чистоту і порядок на складі; Допомагати в проведенні інвентаризацій.
Твої особисті якості:
Акуратність, уважність, доброзичливість; Знання 1С або досвід роботи на складі (бажано), але розглядаємо і без досвіду роботи.
У MOYO ти отримаєш:
Повний соціальний пакет згідно КЗпП України (офіційне працевлаштування, оплачувані відпустки у розмірі 24 календарних днів, лікарняні та відрядження). Навчання за рахунок компанії; Кар'єрний та професійний розвиток; Прозору систему оплати праці з можливістю заробляти більше 12,000 грн; Графік роботи: 7/7 з 7:00 до 19:00; Безкоштовні комплексні обіди; Місцезнаходження складу: вул. Марка Вовчка 18-А, 15 хв. від м. Оболонь.
Ми вимогливі, водночас лояльні та надійні і цінуємо та навчаємо кожного співробітника. Чекаємо на твоє резюме та ласкаво просимо до команди професіоналів MOYO! Шановний кандидат, відправляючи своє резюме Ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!