Комірник - Львов, Львовская область - вакансия 929618

ООО ОМЕГА

Дата: 07.04.2021

Город: Львов, Львовская область

Сфера деятельности: Водители, транспорт

Текст вакансии:

Ми — Компанія «Омега» — № 1 на ринку в області дистрибуції автокомпонентів. Уже 30 років ми здійснюємо успішну, стабільну роботу в сфері автобізнесу. За цей час ми завоювали визнання на міжнародному рівні. Пишаємося колективом професіоналів чисельністю понад 2 500 співробітників, які працюють в 19 філіях по всій Україні. Головний офіс знаходиться в Харкові. Зараз ми в пошуку КОМІРНИКА в місті Львів. Кого ми шукаємо:
Активного, відповідального, пунктуального. Зі знанням ПК та з бажанням працювати.
Що Ви будете робити:
Розвантаження-навантаження авто з ЦС, переміщення вантажу на склад-рампу крос-дока; Перегляд кузовних деталей на виявлення неліквідності при прийманні авто з ЦС; Видача замовлень клієнтам, допомога клієнту при навантаженні авто самовивезення Завантаження машин на крос-доці за напрямками, переміщення вантажу, виконання навантажувально-розвантажувальних робіт Виконання СМАРТ-завдань безпосереднього керівника
Що ми Вам пропонуємо:

Заробітна плата, яку ми виплачуємо ВЧАСНО 2 рази в місяць БЕЗ ЗАТРИМОК;
Офіційне оформлення з першого робочого дня по трудовій книжці; Лікарняний і відпустку по КЗпП; Частково покриваємо витрати на спортзал і мед.страхування для Вас і Ваших дітей до 14 років; Графік: Пн — Сб 06:30 до 14:30, Нд — ВИХІДНИЙ; Дружній колектив і лояльний керівник, які допоможуть увійти в курс справ. Кар'єрний ріст.
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!