Консультант з маркетингу по роботі з безрецептурною групою препаратів - Киев - вакансия 895075

ПАО Фармак

Дата: 22.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Продажи и оптовая торговля

Текст вакансии:

АТ Фармак майже століття забезпечує мільйони людей по всьому світу якісними та безпечними лікарськими препаратами, має найбільші виробничі потужності серед всіх фармацевтичних виробників України, найсучасніше обладнання, та вже понад 8 років лідер з продажів в України. Ви можете скористатися нагодою і відправити своє резюме на посаду Консультанта з маркетингу по роботі з безрецептурною групою препаратів. В нашій команді Ви будете:
Аналізувати ринок та надавати інформацію при плануванні продажів на рік, квартал, місяць в межах своїх продуктів по усім регіонам України. Детальний аналіз своїх сегментів та надання висновків перед виведенням препарату та перед складанням річного плану продаж; Підготовка інформаційних повідомлень для візитів медичних представників до лікарів\провізорів по 'продукту' в межіх циклової програми; Проведення пост маркетингових досліджень використання препаратів в межах своїх продуктів; Здійснення, аналіз та надання висновків використання маркетингового бюджету, ефективності промоційної активності в звітному періоді.
Очікуємо від Вас:
Вища освіта: фармацевтична, медична

Досвід роботи від 3 років
Англійська мова не нижче Pre-Intermidiate
Ви зможете у нас отримати:
Повний соціальний пакет, що включає в себе конкурентну та офіційну заробітну плату, різноманітні премії та цікаві персональні мотиваційні програми (спорт, розвиток, відпочинок) Повне медичне страхування за рахунок компанії та ін Колоритну корпоративну культуру, яка мотивує до нових звершень Насичене спортивне життя та цікаве дозвілля Можливості навчання та розвиток за рахунок компанії Велику корпоративну бібліотеку з професійною та художньою літературою Зручне розташування компанії на Подолі біля метро Т.Шевченко.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!