Кошторисник - Канев, Черкасская область - вакансия 946206

МХП, агроіндустріальний холдинг

Дата: 01.05.2021

Город: Канев, Черкасская область

Сфера деятельности: Недвижимость

Текст вакансии:

МХП — провідний агроіндустріальний холдинг, лідер ринку у сегменті рослинництва та птахівництва в Україні. Наше бренд-портфоліо включає ТМ «Наша Ряба», ТМ «Легко», ТМ «Бащинський» та ряд інших. Компанія має виробничі потужності у 14-ти регіонах країни, об'єднує більше 28 тисяч співробітників та присутня на ринках 80-ти країн світу. ПрАТ «Миронівська птахофабрика» (Черкаська обл., с. Степанці) — підприємство, що входить до складу холдингу МХП оголошує про відкриття нової вакансії — Кошторисник Обов’язки:
Грамотне складання/перевірка кошторисів, комерційних пропозицій та актів виконаних робіт (Excel, АВК) на всі види будівельних робіт. Підрахунок обсягів робіт відповідно до проекту, витратних матеріалів. Формування одиничних розцінок, протоколів погодження вартостей робіт та ін. Формування аналітичної інформації для керівництва. Перевірка кошторисної документації субпідрядних організацій, аналіз відповідності обсягів виконаних робіт договірними цінами, ведення накопичувальних відомостей; Формування відомостей для списання матеріалів.
Вимоги:
Вища будівельна освіта. Досвід роботи на аналогічній посаді 3 роки. Знання АВК, Excel, 1С: (бажано). Вміння читати проектну робочу документацію. Знання ринку будівельних матеріалів та технології будівельного виробництва.
У нас ви знайдете:
офіційне працевлаштування згідно законодавства України; стабільну та гідну заробітну платню; безкоштовну доставку на роботу та з роботи; безкоштовне проживання для працівників з інших міст; комфортні умови праці; продукцію компанії за пільговими цінами та 6,5 кг курячого м’яса щомісяця безкоштовно; обіди за 1 гривню
Разом робимо важливе! #СвітМожливостейКонтактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!