Маркетолог - Киев - вакансия 929610

ООО GigaCloud

Дата: 07.04.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Маркетинг, реклама, PR

Текст вакансии:

GigaCloud - лідер ринку хмарних технологій в Україні за темпами зростання та кількістю клієнтів. GigaCloud надає в оренду IaaS-послуги (Infrastructure-as-a-Service) клієнтам будь-якого масштабу - від малого бізнесу до величезних корпорацій. За підсумками 2019 року компанія займає 12,5% українського хмарного ринку. У портфоліо оператора понад 1250 клієнтів у 6 країнах світу і понад 200 компаній-партнерів. Обов'язки:
моніторинг ринку, конкурентів і аналіз споживачів; розробка та реалізація стратегії просування брендів і послуг компанії на B2B і B2G ринках; реалізація маркетингових активностей (акції, рекламні кампанії) і відстеження їх ефективності; контроль питань підготовки візуального супроводу контенту (новини, графічні і POS-матеріали, рекламні макети); організація участі компанії в галузевих виставках і конференціях; співпраця з відділами підприємства з метою поддержарія бізнес-процесів відділу маркетингу; участь в генерації креативних ідей для контекстно-медійного промо, реклами в соціальних мережах (Facebook, LinkedIn, YouTube, Telegram); робота з підрядниками inhouse за завданнями відділу маркетингу (digital-маркетолог, копірайтер, event-менеджер); робота з підрядниками out of house (розробка ТЗ для друкарень, дизайнерів, відеооператорів, організаторів заходів); звітність по результативності всіх маркетингових заходів і досягнення KPI.
Наш ідеальний кандидат має :
досвід роботи на позиції маркетолога від 2 років; знання основних інструментів маркетингу, методів організації та проведення маркетингових заходів, в тому числі і маркетингових онлайн інструментів; розуміння основ SMM, e-mail-маркетингу, графічного дизайну;
Навички/компетенції:
самостійність, грамотність, активність, а також вміння не тільки придумати, але і реалізувати свою ідею; орієнтацію на результат, ініціативність, відповідальність; проактивність (НЕ чекає поки скажуть що робити, а генерувати ідеї самостійно).
Ми пропонуємо:
Найкращий колектив, про який ти завжди мріяв(ла); Роботу в стабільній компанії Офіційне оформлення та медичне страхування; Неймовірно круті корпоративи Багато можливостей для розвитку – відвідування навчальних заходів, внутрішні тренінги по продукту, приголомшлива аудіобібліотеку бізнес-книг; Графік роботи ПН-ПТ з 09:00 до 18:00 Робоче місце в комфортному офісі в пішої доступності від метро Васильківська або Виставковий центр.
Хочеш стати частиною нашої команди? Швидше надсилай своє резюме!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!