Майстер дільниці з ремонту повітряних ліній - Чернигов, Черниговская область - вакансия 895661

Укрэнерго

Дата: 22.02.2021

Город: Чернигов, Черниговская область

Сфера деятельности: Производство, рабочие

Текст вакансии:

Основні задачі:
Організація та забезпечення виконання в зазначені строки ремонтних робіт на повітряних лініях 220-750 кВ в зазначених термінах та об’ємах. Ведення технічної документації. Складання звітної документації у встановлені терміни. Забезпечення належної трудової і виробничої дисципліни підпорядкованого персоналу Подання заявок на матеріали, інструмент, спецодяг, захисні засоби і контроль за їх наявністю та надходженням. Забезпечення дотримання підлеглим персоналом вимог правил з охорони праці та пожежної безпеки. Здійснення безпосереднього керівництва підлеглим персоналом. Проведення інструктажів з охорони праці та пожежної безпеки підпорядкованому персоналу. Організація підготовки виробництва, забезпечення розміщення робітників і бригад. Здійснення формування бригад. Установлює і своєчасно доводить виробничі завдання бригадам і окремим робітникам (які не входять до складу бригад) відповідно до затверджених планів і графіків робіт, нормативні показники щодо використання устаткування, сировини, матеріалів, інструментів, палива, та інше.
Вимоги:
Повна вища освіта відповідного напряму; Досвід роботи за професією – не меньше 3-х років; ІV група з електробезпеки; Знати та застосовувати у діяльності:
Правила безпечної експлуатації електроустановок (ПБЕЕ); Правила технічної експлуатації електричних станцій і мереж (ПТЕЕСіМ); Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті. Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями. Правила експлуатації електрозахисних засобів(ПБЕЕЗЗ)
Досвід роботи з технічною документацією. Наявність навичок читання будівельних креслень та технологічних схем. Розуміння процесу передачі та розподілу електроенергії в мережах. Знання основних характеристик повітряних ліній 220-750 кВ. Відповідальність до виконання поставлених завдань; Вміння працювати з великими масивами даних; Аналітичні навики роботи з інформацією; Вміння швидко навчатися та відкритість до нового; Ініціативність, вміння працювати в команді; Наявність комунікативних якостей Вміння досконало використовувати свій робочий час і робочий час підлеглих співробітників; Впевнений користувач MS Office. Готовність до відряджень.
Умови праці:
Офіційне працевлаштування (оплачувана відпустка/ лікарняні) П'ятиденний робочий тиждень з 2-ма вихідними (субота, неділя) Програму добровільного медичного страхування Інші соціальні гарантії, передбачені КЗпП та Колективним договором Широкі можливості кар'єрного та професійного розвитку Навчання і вдосконалення знань за рахунок компанії
Просимо надсилати розгорнуті резюме із зазначенням назви вакансії та бажаного рівня заробітної плати. Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних НЕК «Укренерго» у рамках чинного законодавства України. Звертаємо Вашу увагу, що зворотний зв'язок за результатами розгляду на вакансію надається протягом двох тижнів в разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням. В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади. Дякуємо Вам за увагу до Національної енергетичної компанії «Укренерго»!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!