Медичний представник - Харьков, Харьковская область - вакансия 929760

ООО STADA Україна

Дата: 07.04.2021

Город: Харьков, Харьковская область

Сфера деятельности: Медицина и фармацевтика

Текст вакансии:

STADA – міжнародна компанія, світовий виробник фармацевтичних препаратів. Головний офіс компанії знаходиться у місті Бад-Фільбель (Німеччина). Понад 12000 співробітників по всьому світу утворюють команду ONE STADA. Вже 125 років наша місія – дбати про здоров'я людей як довірений партнер. Компанія STADA запрошує на посаду Медичного представника безрецептурного напрямку (м. Харків ). Основні обов'язки:
Інформування медичної громадськості про препарати з метою реалізації планів компанії. Аналіз і розвиток ввіреної території. Побудова партнерських взаємовідносин з клієнтами. Забезпечення наявності препаратів в установах на визначеній території. Організація та активна участь в фармацевтичних заходах. Ведення звітності відповідно до стандартів компанії.
Вимоги до кандидата:
Досвід роботи Медичним представником. Вища медична або фармацевтична освіта. Орієнтація на результат. Аналітичні здібності. Цілеспрямованість. Знання Excel, Power Point. Наявність водійського посвідчення та досвіду керування автомобілем.
Ми пропонуємо:
Етична робота з препаратами високої якості. Офіційне працевлаштування та повноцінне матеріально-технічне забезпечення. Конкурентна заробітна плата та прозора бонусна система. Службовий автомобіль та мобільний зв'язок. Страхування здоров'я і життя; страхування у випадку захворювання на COVID-19. 10-денна програма адаптації нових співробітників. Навчання та можливості для кар’єрного і професійного зростання.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!