Медичний представник (вакцини), Вінниця - Харьков, Харьковская область - вакансия 929091

Manpower Ukraine

Дата: 07.04.2021

Город: Харьков, Харьковская область

Сфера деятельности: Медицина и фармацевтика

Текст вакансии:

ManpowerGroup Ukraine - велика міжнародна компанія, що надає широкий спектр послуг в кадровій сфері. Компанія оголошує пошук Медичних Представників на довгостроковий проект в одну з провідних міжнародною фарм. компаній (напрямок - вакцини). Регіон - Вінниця, Тернопіль, Житомир. Функціональні обов'язки:
інформування медичної і фармацевтичної громадськості про препарати компанії на ввіреній території; виконання планів по здійсненню візитів, дзвінків, тощо; організація та участь в конференціях, круглих столах, групових презентаціях; збір та аналіз інформації, отриманої під час зустрічей, перемовин, спілкування з клієнтами; ведення звітності згідно стандартів компанії.
Вимоги до кандидатів:
досвід роботи медичним представником (від 1 року); вища медична або фармацевтична освіта; володіння англійською мовою на рівні Intermediate+; знання програм: Word, Excel, Power Point, Outlook; високі комунікативні навички, здатність встановлювати довгострокові партнерські відносини з клієнтами; вміння ефективно організувати свій робочий час; готовність до відряджень.
Ми пропонуємо:
офіційне працевлаштування; роботу з медичними засобами найвищої якості відомого міжнародного виробника; конкурентну заробітну платню та квартальні бонуси; всі необхідні для роботі інструменти: планшет, мобільний зв'язок, Інтернет-зв'язок; цікаве, змістовне корпоративне навчання.
Будемо раді бачити Вас в нашій команді!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!