Менеджер - Харьков, Харьковская область - резюме 3720

Донской Анатолий

Дата: 03.12.2019

Город: Харьков, Харьковская область

Сфера деятельности: Другое

Желаемая зарплата: 10000 грн / месяц

Тип занятости: Постоянная

Опыт работы (лет): 18

Образование: Высшее

Текст резюме:

МЕТА: отримання постійного місця роботи у м. Харкові на посаді
адміністратор офісу, офіс-менеджер, менеджер з надання послуг, інформації, помічник керівника, заступник директора, спеціаліст відділу по роботі з документами, секретар-референт та/або таке інше.

МІЙ ДОСВІД:
• 2019 рік: два тижні випробовувався у видавництві «АС» (бухгалтерська періодика) менеджером зі збуту.
• 2018 рік: близько півроку виконував нескладну роботу в кінокомпанії «Феномен» (громадські засади).
• 2017 рік: три місяці пропрацював у Центрі з надання адміністративних послуг (ЦНАП) м. Харкова на посаді адміністратора дозвільного відділу (обслуговування відвідувачів із надання адміністративних послуг – консультування, опрацювання звернень, ведення справ за допомогою он-лайн реєстру, контроль).
• 2000-2017: від інженера до заступника начальника виробничого відділу, а з 2003 року – на посаді заступника директора філії в групі приватних компаній – виробників наукомісткої продукції та постачальників послуг державним монополіям (газ та енергетика).
Виконував функції:
- адміністративно-господарське забезпечення офісів, робочих місць персоналу, оптимізація витрат;
- розробка та впровадження правил, порядків, інструкцій, стандартів, планів роботи філії, звітність;
- організація бухгалтерського та кадрового обліку;
- представництво фірми, переговори, листування.
В підпорядкуванні (загалом): до 80 осіб.
• 1995-2000: директор малого приватного підприємства (договірна робота, посередництво, торгівля зі складу, участь у створенні першого ділінгового центру у місті).
• 1993-1995: від рекламного агенту видавництва «Золотые страницы» до керівника кур’єрської та рекламної служб щотижневика «Понеділок-Інформ».

МОЯ МОТИВАЦІЯ:

• ХОЧУ: працювати в колективі відкритих, енергійних, результативних та кваліфікованих фахівців, в середовищі відповідальних людей, які поважають загальні людські цінності, право і закон, максимально використовувати свій досвід і знання, навички та вміння, особисті якості, щоб приносити користь людям, колегам та рідної компанії, матеріально забезпечувати життєві потреби своєї сім’ї, отримувати нові знання.
• МОЖУ: слідувати загальним цілям, діловим звичаям і правилам етикету, виконувати типові і нестандартні завдання, приймати відповідальні рішення, аналізувати процеси і вносити пропозиції, виявляти ініціативу, ділитися досвідом і підвищувати свій рівень знань, самостійно планувати і організовувати свою діяльність, бути принциповим і непідкупним, проявляти стійкість в ситуаціях стресу і невизначеності, професійно виконувати обов'язки і використовувати надані повноваження з розумінням ступеню своєї відповідальності перед роботодавцем та колегами.
• БУДУ: брати участь в становленні інноваційного, соціально відповідального бізнесу, розвитку приватно-державного та міжнаціонального партнерства, підвищенні якості сервісних послуг організації для своїх клієнтів, створенні комфортних умов праці персоналу.
• ВІРЮ: я можу бути ефективним та корисним, здатен докласти потрібних зусиль для підтримання належного рівня власної вмотивованості на співпрацю з колегами та високого іміджу своєї рідної організації.
• МАЮ: отримувати дохід від 10 до 20 тис. грн на місяць.

МОЇ ЖИТТЄВІ НАДБАННЯ:

• ОСВІТА: вища, ХНУ ім. В.Н. Каразіна (1997), фізика.
• КУРСИ, ТРЕНІНГИ:
- Офіс-менеджер (тренінг, заплановано на 2019);
- Єдиний стандарт обслуговування в ЦНАП (2018);
- Атестація з перевірки знань державної мови (2017);
- Інтернет-професії (2017);
- Профорієнтаційні заходи (2017-2019).
• МОВИ: російська (рідна), українська (вільно), англійська (pre-intermediate).
• ЯРЛИКИ: ввічливий співрозмовник, шанувальник писемного мовлення та точних формулювань, теоретик, аналітик, перфекціоніст, не спекулянт, доскіпливий в роботі з документами, чутливий до проявів несправедливості, правозахисник.


Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные резюме, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.Похожие резюме