Менеджер з логістики (хліб, хлібобулочні вироби) - Киев - вакансия 929099

ООО ФОРА

Дата: 07.04.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Закупки, снабжение

Текст вакансии:

Давай знайомитись! Ми успішно розвиваємось з 2002 року. Драйв — наш стиль життя, який народжує натхнення. Ми вдосконалюємось та вдосконалюємо, адже якість середовища навколо залежить від наших змін. Втілення інновацій робить нас лідерами. Ми успішні завдяки продуктивності нашої команди. Запрошуємо приєднатися до нашої команди менеджера з логістики, який вільно та із задоволенням спілкується українською мовою. Для нас важливо:
Досвід на аналогічній посаді від 1 року Володіння MS Office Цілеспрямованість, бажання навчатися і працювати у команді Знання та досвід роботи з будь-якою групою товару
Звертаємо увагу, що при співбесіді можемо перевіряти на відповідність кандидата кваліфікаційним характеристикам професії. В нашій команді ти будеш:
Аналізувати залишки та продажі товару Замовляти товар Працювати з асортиментом та постачальниками погодження поставок, робота з недопоставками, погодження штрафних санкцій
Ми гарантуємо:
Стабільну та цікаву роботу Офіційне працевлаштування Графік роботи: з 9.00 до 18.00 Комфортні умови праці офіс на правому березі — район метро Контрактова площа Корпоративне медичне страхування Чудовий колектив.
Приєднуйся до команди професіоналів! Чекаємо на твоє резюме! Потенційний кандидате! Ми розглядаємо відгуки на вакансії протягом 5 робочих днів. Якщо Ви не отримали відповіді на Ваше резюме впродовж цього часу — не засмучуйтесь : Це означає, що наразі у нас немає відповідних вакансій, але ми зберегли Ваше резюме у нашій базі кадрового резерву, та якщо вакансія з’явиться у майбутньому — запропонуємо Вам її для розгляду. Дякуємо за те, що обрали ФОРУ.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!