Менеджер з підбору автозапчастин - Винница, Винницкая область - вакансия 929595

ООО ОМЕГА

Дата: 07.04.2021

Город: Винница, Винницкая область

Сфера деятельности: Авто - продажи и сервис

Текст вакансии:

Компанія «ОМЕГА» - це № 1 в області дистрибуції автокомпонентів, 29 років успішної, стабільної роботи на ринку автобізнесу і визнання на міжнародному рівні. Колектив професіоналів чисельністю 2 500 людей в команді, 17 філій по Україні. Ми з нетерпінням чекаємо в нашу команду менеджера з підбору автозапчастин Ми шукаємо співробітника, який:
має досвід роботи в продажах автозапчастин до легкових авто від 2-х років; має навички роботи з оригінальними і неоригінальними каталогами підбору автозапчастин; досвід роботи в телефонних продажах; а також присутня ділова наполегливість, ініціативність, комунікабельність, вміння переконувати.
Чим необхідно займатися:
прийом вхідних і здійснення вихідних дзвінків; консультування клієнтів; підбір автозапчастин по електронним каталогом і програмам підбору; робота з дебіторською заборгованістю.
У свою чергу ми пропонуємо:
високий рівень винагороди і можливість постійно його підвищувати; благодатний грунт для подальшого професійного та фінансового зростання; офіційне оформлення з усіма соціальними гарантіями; різні плюшки - масштабні корпоративи, щорічні нагородження кращих співробітників цінними призами, можливість навчання за рахунок компанії, часткову компенсацію витрат на заняття спортом та ін.
Якщо Ви хочете йти в ногу з лідерами, чекаємо на Ваше резюме із зазначенням побажань до заробітної плати.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!