Менеджер з продажу фінансових послуг - Запорожье, Запорожская область - вакансия 946007

АО Генеральна дирекція Укрпошта

Дата: 30.04.2021

Город: Запорожье, Запорожская область

Сфера деятельности: Банки и инвестиции

Текст вакансии:

Укрпошта — національний оператор поштового зв’язку, сучасна логістична компанія, що впевнено прямує шляхом розвитку, модернізації та вдосконалення. Наша команда — це вмотивовані до успіху фахівці, яким важливе досягнення бізнес-результатів компанії. Саме зараз ми шукаємо Менеджера з продажу фінансових послуг. Ключові обов’язки:
Пошук та залучення нових компаній для співробітництва; Проведення переговорів щодо умов співпраці з потенційними клієнтами компаніями та укладання договорів на надання послуг в рамках фінансового бізнесу; Розгляд та аналіз комерційних пропозицій, листів, звернень від клієнтів стосовно співпраці у напрямку надання фінансових послуг та виконання умов укладених Угод.
Вимоги до кандидатів:
Вища освіта; Досвід роботи за відповідним напрямком діяльності (буде перевагою досвід роботи в банківській, страховій, фінансовій сфері В2В напрямку); Досвід пошуку та залучення нових компаній, проведення переговорів, презентацій; Впевнений користувач ПК MS Office; Системність, активність, націленість на результат, комунікабельність.
Ми пропонуємо:
Захопливу роботу у великій компанії, що розвивається; Гідний рівень заробітної плати + бонуси за виконання планових показників; Офіційне працевлаштування, дотримання підприємством всіх вимог законодавства; Зручна локація (офіс в центрі міста); Команду експертів, об'єднаних спільною метою впровадження якісних змін у наймасштабніший компанії України!
Приєднуйся до команди! Відправляй своє резюме. ЗМІНЮЙ ГОЛОВНУ ПОШТУ КРАЇНИ РАЗОМ З НАМИ!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!