Менеджер з продажу - Львов, Львовская область - вакансия 946102

Датагруп

Дата: 30.04.2021

Город: Львов, Львовская область

Сфера деятельности: Продажи и оптовая торговля

Текст вакансии:

'Датагруп' - провідний оператор зв'язку українського ринку телекомунікацій. Запрошуємо в нашу команду Менеджера з продажу у сегменті В2С! Що ми пропонуємо?
Офіційне працевлаштування. Роботу у великій, стабільній компанії. Можливість професійного та кар'єрного росту Медичне страхування.
Основні обов`язки:
Активний пошук та залучення клієнтів-фізичних осіб. Виконання планів продажів. Консультація нових клієнтів - фізичних осіб, відносно строків, умов надання послуг компанії та їх вартості. Підготовка та оформлення договорів. Пошук нових об'єктів концентрації потенційних клієнтів. Розповсюдження рекламних матеріалів для залучення нових клієнтів. Підготовка звітності.
Вимоги до кандидата:
Вища освіта. Досвід роботи в сфері активних продажів. Відмінні навички комунікацій і презентації. Орієнтація на результат. Знання офісних програм.
Будемо раді бачити Вас в числі співробітників нашої компанії! * Направляючи своє резюме та/ або інші документи, пов'язані з працевлаштуванням, Ви надаєте свою згоду ПрАТ «Датагруп» на обробку (збір, реєстрацію, накопичення, зберігання) Ваших персональних даних.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!