Менеджер з продажу (послуги) - Киев - вакансия 868842

ООО white.talents

Дата: 12.01.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Продажи и оптовая торговля

Текст вакансии:

Агов! Одна з топових компаній з продажу послуг відкриває пошук талановитих менеджерів з продажу та тих, хто відчуває в собі такий потенціал. Чекаємо тебе! Так, саме тебе! Ти ж активний/активна, завжди на позитиві, обожнюєш спілкуватись та знайомитись? Відчуваєш бажання постійної комунікації та бути частиною компанії, яка зростає на очах? Правда ж, це все про тебе;) За бажання працювати ми пропонуємо:
хороший заробіток – ставка + бонус в залежності від результатів; навчання та розвиток; гнучкий графік з початком робочого дня з 8:00 - 17:00, з 9:00 - 18:00, з 10:00 - 19:00 (на твій вибір); затишний офіс в 4 хв. від м. Контрактова площа;
А це чекаємо від тебе:
бажання працювати разом з нами та змінювати світ ринку праці на краще; вміння спілкуватися та знаходити спільну мову з людьми; прагнення вчитись новому та розвиватися разом із компанією!
Маєш досвід роботи - прекрасно, ні – не біда. Ми тебе навчимо, прокачаємо до рівня крутого сейлза. Якщо готовий розвиватися та досягати результатів - надсилай резюме, ми вже готові тобі дзвонити!Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!