Менеджер зі збуту (експорт) - Киев - вакансия 869672

Roshen Центральный офис

Дата: 13.01.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Продажи и оптовая торговля

Зарплата: 50000 грн / месяц

Текст вакансии:

Основні обов'язки:
Управління розвитком продажів підзвітного регіону Управління розвитком території підзвітної регіону Пошук потенційних партнерів на ввіреній території Реалізація маркетингової політики в підзвітному регіоні Контроль заборгованості за існуючими контрактами Супровід замовлення від моменту отримання до моменту вивантаження на складі клієнта.
Вимоги до кандидата:
Вища освіта (економічна, фінансова, маркетингова) Базові знання в області продажів, маркетингу Знання сфери FMCG буде перевагою Знання англійської мови на рівні upper-intermediate та вище. Здатність і бажання вивчати іноземні мови Відмінне знання Excel (робота зі зведеними таблицями). Знання 1С є перевагою Уміння розбиратися в деталях і приймати зважені рішення на підставі результатів аналізу інформації Уміння збирати, структурувати і аналізувати дані Уміння планувати і прогнозувати.
Особисті якості:
Аналітичне мислення, уважність до деталей, самостійність Комунікабельність, стресостійкість та орієнтація на результат Лідерські компетенції та вміння працювати в команді Уміння працювати в постійно мінливих умовах.
Ми пропонуємо:
Конкурентну заробітну плату Офіційне працевлаштування Медичне страхування Смачні обіди за рахунок компанії Програми навчання.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищете удаленную работу? Множество вакансий и возможность размещения резюме на сайте Работа Дома!