Начальник організаційного відділу апарату Сарненської районної державної адміністрації - Сарны, Ровненская область - вакансия 928837

Нова державна служба України

Дата: 07.04.2021

Город: Сарны, Ровненская область

Сфера деятельности: Другое

Зарплата: 7400 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища освіта не нижче ступеня магістра. Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року. Вільне володіння державною мовою.
 
 
Посадові обов'язки
1.Забезпечення підготовки проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації та інших документів з питань, що стосуються компетенції відділу.
2.Забезпечення створення робочих груп та комісій, за дорученням голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, із спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади для вивчення питань і підготовки пропозицій з проблем, які підлягають розгляду на колегіях та нарадах при голові райдержадміністрації.
3.Прийняття участі в організаційному забезпеченні засідань колегії райдержадміністрації, громадської ради при райдержадміністрації, «круглих столів» та інших нарад, що проводяться головою або керівником апарату райдержадміністрації.
4.Опрацювання, підготовка та надання голові райдержадміністрації аналітичних, статистичних, довідкових матеріалів з питань суспільно-політичного, соціально-економічного життя району та інших необхідних матеріалів.
5.Здійснення розгляду звернень громадян, установ та організацій з питань, що належать до компетенції відділу.
6.Забезпечення взаємозв’язку голови райдержадміністрації та її апарату з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями району.
7.Підготовка проектів перспективних і поточних планів діяльності районної державної адміністрації та проведення аналізу разом з управліннями, відділами та іншими службами райдержадміністрації виконання поточних та річних планів діяльності районної державної адміністрації, підготовка звіту голові райдержадміністрації з цих питань.
8.Підготовка переліку основних організаційно-масових заходів на поточний місяць, які здійснюються головою, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації, виконавчими комітетами місцевих рад району та подання їх до обласної державної адміністрації.
9.Здійснення прогнозу розвитку суспільно-політичних процесів та аналізу діяльності політичних партій та громадських об’єднань у районі.
 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Безстроково
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад – 7400 гривень, надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України ’Про державну службу’, постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 ’Питання оплати праці працівників державних органів’ (зі змінами)
 
Термін подачі заявок: 2021-04-13
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!