Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, е - Николаев, Николаевская область - вакансия 771453

Нова державна служба України

Дата: 26.03.2020

Город: Николаев, Николаевская область

Сфера деятельности: Производство, рабочие

Зарплата: 11600 грн / месяц

Текст вакансии:

Кваліфікаційні вимоги
Вища архітектурна освіта
Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років,
стаж організаційної і професійної освіти у галузі архітектури та містобудування не менше 5 років
Вільне володіння державною мовою

 
 
Посадові обов'язки
Здійснює керівництво діяльністю відділу , несе персональну відповідальність за організацію та результатами його діяльності , сприяє створенню належних умов праці у відділі. Погоджує посадові інструкції працівників відділу та розподіляє обовязки між ними. Планує роботу, вносить пропозиції щодо формування планів роботи Березанської районної державної адміністрації. Звітує перед головою Березанської районної державної адміністрації про виконання покладених на відділ завдань та затверджених планів роботи. Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях колегії питань, що належать до компетенції відділу та розробляє проекти відповідних рішень.
Внесить пропозицій виконавчим органам місцевого самоврядування щодо необхідності розроблення, внесення змін до генеральних планів населених пунктів Березанського району, іншої містобудівної документації
Забезпечує підготовку рішень щодо планування територій на регіональному (схема планування території району) та місцевому рівнях.
Вносить пропозиції щодо розроблення, коригування і затвердження схеми планування території району
Здійснює моніторинг: реалізації схеми планування території району; стану розроблення, оновлення містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях (схема планування території району, генеральні плани населених пунктів, плани зонування територій, детальні плани територій), забудови та іншого використання територій.
Сприяє органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку відповідної території у межах своїх повноважень.
Надає пропозиції щодо встановлення режиму забудови територій, визначених для містобудівних потреб, за межами населених пунктів.
У межах компетенції, на підставі проектних рішень містобудівної документації регіонального рівня, бере участь у підготовці пропозицій щодо удосконалення адміністративно-територіального устрою району.
Координує діяльність:
суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови населених пунктів на території району, поліпшення їх архітектурного вигляду, збереження традиційного характеру середовища і об’єктів архітектурної та містобудівної спадщини;
підприємств, установ та організацій, які виконують роботи, надають послуги у сфері містобудування та архітектури.
Надає, вносить зміни та скасування містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва
Веде реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.
Забезпечує ведення містобудівного кадастру на території району.
Сприяє створенню та оновленню картографічної основи території району.
Забезпечує виконання робіт з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів, містобудівної документації, топографо-геодезичних матеріалів.
Співпрацює з органами державного архітектурно-будівельного контролю з питань самочинно збудованих об’єктів містобудування
Бере участь у реалізації державних і місцевих програм з питань: будівництва, зокрема розгортання будівництва доступного житла, молодіжного житлового будівництва, пільгового кредитування індивідуальних сільських забудовників, будівництва житла для окремих категорій громадян.
Здійснює моніторинг проектування та будівництва об’єктів в рамках реалізації проектів державного та місцевого значення
Бере участь у складанні переліків об’єктів, які фінансуються за рахунок державних капітальних вкладень, передбачених у державному та місцевому бюджетах для району.
Забезпечує погодження і затвердження документації із землеустрою відповідно до статті 186, 186-1 Земельного кодексу України.
Розробляє проєкти: розпоряджень голови районної державної адміністрації відповідно до повноважень районної державної адміністрації, визначених статтею 122 Земельного кодексу України, в тому числі щодо надання дозволу (згоди) на розроблення землевпорядної документації із відведення земельних ділянок, зміни цільового призначення, встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, з інвентаризації земель, з поділу та об’єднання земельних ділянок, встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), надання дозволів на проведення грошової оцінки земельних ділянок, а також її затвердження.
Вирішує інші питання у галузі земельних відносин відповідно до вимог чинного законодавства.
Є головним архітектором району за посадою.

 
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду
Безстроково
 
Умови оплати праці
Посадовий оклад -7400грн.,
Надбавка за вислугу років
Надбавка за ранг державного службовця
Премії (у разі встановлення)

 
Термін подачі заявок: 2020-04-02
Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.

Похожие вакансии