Нічна медична сестра - Киев - вакансия 896109

American Medical Centers

Дата: 23.02.2021

Город: Киев

Сфера деятельности: Медицина и фармацевтика

Текст вакансии:

Американські медичні центри - це регіональний постачальник медичних послуг, який володіє та управляє амбулаторними закладами в Україні та Східній Європі. В Американських медичних центрах працює понад 150 фахівців та медичних працівників, які надають допомогу пацієнтам та доступ до всіх медичних спеціальностей - від кардіології до нейрохірургії. Усі Американські медичні центри та партнерські установи визнані провідними світовими закладами охорони здоров'я та мають повністю ліцензовані лікарні та клініки. Наразі відкрита вакансія медсестри (нічна зміна) у місті Київ. Обов'язки:
Виконання діагностичних та лабораторних процедур Загально клінічний догляд за пацієнтами Асистування лікарям клініки Підготовка медичного інструментарію та робота щодо дезінфекції Загальна організаційна робота з медичних питань та оформлення документації
Кваліфікація:
Середня медична освіта або незакінчена вища Клінічний досвід Практичні навики з виконання в/в, в/м ін'єкцій, крапельниці дорослим і дітям Ввічливість у спілкуванні з пацієнтами та відповідальне ставлення до роботи Володіння англійською мовою (починаючи з intermediate рівень)
Якщо вас зацікавила ця посада, будь ласка, надсилайте відгук на цю вакансію.Контактные данные:

Чтобы просмотреть контактные данные вакансии, вам необходимо авторизоваться с помощью вашего логина и пароля.

Форма авторизации находится в шапке справа. Если у вас нет логина и пароля, вам необходимо зарегистрироваться.
Ищешь работу на дому? Подписывайся на Телеграм канал Работа Дома!